bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ГО «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ» шукає тренерів для проведення навчального табору

Громадська організація «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ» шукає тренерів для проведення навчального табору для лідерів та активістів спільноти підлітків, які зазнали школи від епідемії ВІЛ/СНІДу, який запланований 30.10-03.11 у місті Києві, з наступної тематики:

  1. Основоположні права людини і механізми захисту прав в контексті боротьби з ВІЛ. Дискримінація: поняття, форми і види. Дискримінація за ВІЛ статусом (2 навчальних модулі тривалістю 2 години)

  1. Форми, способи і інструменти захисту прав людини. Звернення і запити на доступ до публічної інформації (2 модулі)

  2. Громадське здоров’я. Підлітки і publich health (1 модуль)

  3. Основи медіації і розв’язання конфліктів (1 модуль)

  4. Ефективні психологічні прийоми спілкування (1 модуль)

  5. Комунікації у правозахисній діяльності (1 модуль)

Зацікавлених спеціалістів просимо надати свої цінові пропозиції щодо проведення тренінгу та пропозиції щодо наповнення згідно тематики, а також відправити нам своє резюме українською мовою на пошту: jbespala@ga.net.ua (Юлія) з темою листа “Тренер для проведення табору”.  

Останній день подання пропозицій та резюме – 23.59 неділі, 13 жовтня 2019 року.

Захід проводитиметься в рамках проекту «Побудова параюридичних мереж для ЧСЧ та підлітків, що зазнали шкоди від епідемії ВІЛ/СНІДу» за фінансової підтримки Глобального фонду з протидії ВІЛ/СНІДу, туберкульозу і малярії  та БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ”.

 

Контакти

  • jbespala@ga.net.ua (Юлія)
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

Світлана Бердникова   618 днів тому   #  

Добрий день; Юліє, повідомте, будь ласка, Ви розглядаєте тренера, який є експертом в усіх перелічених темах? Чи є можливість взяти участь у конкурсі із пропозицією певної тематики? Наприклад, подати пропозицію по одному чи декількох вказаних модулях? Заздалегідь дякую!!

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.