ГО «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ» шукає тренерів для проведення навчального табору

Громадська організація «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ» шукає тренерів для проведення навчального табору для лідерів та активістів спільноти підлітків, які зазнали школи від епідемії ВІЛ/СНІДу, який запланований 30.10-03.11 у місті Києві, з наступної тематики:

  1. Основоположні права людини і механізми захисту прав в контексті боротьби з ВІЛ. Дискримінація: поняття, форми і види. Дискримінація за ВІЛ статусом (2 навчальних модулі тривалістю 2 години)

  1. Форми, способи і інструменти захисту прав людини. Звернення і запити на доступ до публічної інформації (2 модулі)

  2. Громадське здоров’я. Підлітки і publich health (1 модуль)

  3. Основи медіації і розв’язання конфліктів (1 модуль)

  4. Ефективні психологічні прийоми спілкування (1 модуль)

  5. Комунікації у правозахисній діяльності (1 модуль)

Зацікавлених спеціалістів просимо надати свої цінові пропозиції щодо проведення тренінгу та пропозиції щодо наповнення згідно тематики, а також відправити нам своє резюме українською мовою на пошту: jbespala@ga.net.ua (Юлія) з темою листа “Тренер для проведення табору”.  

Останній день подання пропозицій та резюме – 23.59 неділі, 13 жовтня 2019 року.

Захід проводитиметься в рамках проекту «Побудова параюридичних мереж для ЧСЧ та підлітків, що зазнали шкоди від епідемії ВІЛ/СНІДу» за фінансової підтримки Глобального фонду з протидії ВІЛ/СНІДу, туберкульозу і малярії  та БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ”.

 

Контакти

  • jbespala@ga.net.ua (Юлія)
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

Світлана Бердникова   61 день тому   #  

Добрий день; Юліє, повідомте, будь ласка, Ви розглядаєте тренера, який є експертом в усіх перелічених темах? Чи є можливість взяти участь у конкурсі із пропозицією певної тематики? Наприклад, подати пропозицію по одному чи декількох вказаних модулях? Заздалегідь дякую!!

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.