Добірка вакансій на ГУРТі

Запрошуємо вас переглянути добірку можливостей працевлаштування цього тижня. Не зволікайте та подавайтесь!

Асистент програм для роботи з молоддю (Київ)

Основні обов’язки: надання допомоги та підтримки програмному персоналу та програмній діяльності МРІ, надання матеріально-технічної підтримки в організації навчальних заходів МРІ по всій Україні.

Дедлайн – 18 червня 2019 року.

Координатор з моніторингу медіа у ГО «Інтерньюз-Україна»

Основні обов’язки: щоденний моніторинг українських медіа на теми, пов’язані з європейською інтеграцією України, відносинами між ЄС та Україною, політиками Євросоюзу, написання так званих headlines, моніторинг українських медіа за ключовими словами на суспільно-політичні теми, підготовка аналітичного звіту за результатами моніторингу.

Дедлайн – 19 червня 2019 року.

Human Resources & Organisation Development Advisor

Основні обов’язки: впровадження та моніторинг глобальних та регіональних стандартів, політики та керівних принципів HR з метою розвитку національного лідерства.

Дедлайн – 20 червня 2019 року.

Senior Finance & Grants Officer

Основні обов’язки: підготовка усіх платежів, підготовка грантових заявок, фінансова звітність, допомога в адміністративній роботі офісу.

Дедлайн – 20 червня 2019 року.

Спеціаліст проекту «Фінська підтримка реформи української школи»

Основні обов’язки: забезпечення роботи офісу, координація зустрічей та організація подорожей, відповіді на запити відвідувачів, підготовка документації для зустрічей, закупівель та HR, ведення документації.

Дедлайн - 23 червня 2019 року.

IFES шукає консультанта/консультантку з досліджень

Основні обов’язки: координація діяльності IFES у сфері досліджень, зокрема опитувань громадської думки, фокус-груп, інтерв’ю, експертних опитувань тощо; планування, моніторинг та оцінка дослідницької діяльності IFES; комунікація з підрядниками.

Дедлайн – 24 червня 2019 року, 18:00.

Project Officer, Reproductive Health

Основні обов’язки: сприяння інтеграції питань репродуктивного здоров'я у програми, планування, концептуалізацію, впровадження, моніторинг та оцінку гуманітарних заходів реагування на статеве та репродуктивне здоров'я, поширення обізнаності у питаннях репродуктивного здоров’я.

Дедлайн – 25 червня 2019 року.

Координатор проекту (старший фахівець) відділу управління проектом Глобального фонду

Основні обов’язки: координація реалізації проектної діяльності організаціями-субгрантерами у закріплених регіонах, аналіз досягнення організаціями-субгрантерами кількісних та якісних показників, участь в грантовому циклі проекту Глобального Фонду.

Дедлайн – 25 червня 2019 року.

Адміністративний асистент у ПРООН

Основні обов’язки: забезпечення ефективної адміністративної та логістичної роботи офісу.

Дедлайн – 26 червня2019 року.

Спеціаліст із комунікацій

Основні обов’язки: забезпечення присутності організації та її проектів у соціальних медіа та ЗМІ, координація з колегами щодо реалізації комунікаційної стратегії, написання новин, репортажів та текстів інших форматів для висвітлення проектної діяльності, контроль, замовлення та облік друкованих матеріалів організації.

Дедлайн – 30 червня 2019 року.

VoxUkraine шукає SMM-менеджера

Основні обов’язки: ведення сторінок VoxUkraine в соціальних мережах Facebook та Twitter, медіапланування контенту та пропозиції із просування матеріалів VoxUkraine, адаптація статей VoxUkraine під формати соцмереж, модерація коментарів, комунікація з аудиторією, підвищення активності підписників.

Дедлайн – 30 червня 2019 року.

Вакансія координатора Інституту «Республіка»

Основні обов’язки: координація діяльності організації у різних областях.

Дедлайн - 30 червня 2019 року.

Юрист у «Stabilization Support Services»

Основні обов’язки: юридичні консультації з питань національного та міжнародного права захисту прав людини, міжнародного гуманітарного права та стандартів, забезпечення реалізації заходів проекту, участь у координаційних та робочих зустрічах.

Дедлайн – 30 червня 2019 року.

Livelihoods Assistant (NGO)

Основні обов’язки: забезпечення ефективної імплементації проекту, проектний менеджмент, розробка бюджету, моніторинг.

Дедлайн – 30 червня 2019 року.

 

Контакти

  • info@gurt.org.ua
  • Ресурсний центр ГУРТ
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.