Провідний фахівець з розвитку регіональних систем громадського здоров’я

Державна установа  «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» оголошує конкурс на залучення консультанта в рамках проекту «Посилення спроможності лікування ВІЛ/СНІД в Україні згідно з Надзвичайним планом Президента США по боротьбі зі СНІДом (PEPFAR)». Дедлайн - 10 серпня 2018 р.

Більше вакансій у розділі Вакансії.

Назва позиції: Провідний фахівець з розвитку регіональних систем громадського здоров’я

Період виконання робіт: з15 серпня 2018 року – 31 березня 2019 року з можливою пролонгацією.

Загальна інформація

Головним завданнями Державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» (далі – Центр є діяльність у сфері громадського здоров’я. Центр виконує лікувально-профілактичні, науково-практичні та організаційно-методичні функції у сфері охорони здоров’я з метою забезпечення якості лікування хворих на cоціально-небезпечні захворювання, зокрема ВІЛ/СНІД, туберкульоз, наркозалежність, вірусні гепатити тощо, попередження захворювань в контексті розбудови системи громадського здоров’я. Центр приймає участь в розробці регуляторної політики  і взаємодіє з іншими міністерствами, науково-дослідними установами, міжнародними установами та громадськими організаціями, що працюють в сфері громадського здоров’я та протидії соціально небезпечним захворюванням.

Мета конкурсу: відбір провідного фахівця з розвитку регіональних систем громадського здоров’я для роботи в рамках проекту «Посилення спроможності лікування ВІЛ/СНІД в Україні згідно з Надзвичайним планом Президента США по боротьбі зі СНІДом (PEPFAR)» (далі – Проект).

Основні обов’язки:

 1. Надання експертної, методичної та організаційно-технічної підтримки регіональним установам, що реалізують завдання та заходи з посилення системи громадського здоров’я;
 2. Розвиток та реалізація інноваційних та пілотних програм, узагальнення отриманих результатів та винесення пропозицій щодо шляхів їх інституалізації та реалізації на загальнодержавному рівні.
 3. Загальний контроль та координація реалізації проекту у частині виконання завдання за напрямком профілактики, догляду та підтримки у зв’язку з ВІЛ;
 4. Контроль та супровід заходів з забезпечення якості надаваних послуг та дотримання стандартів надання послуг у сфері громадського здоров’я;
 5. Збір, обробка та аналіз даних щодо імплементації програм на місцях, підготовка аналітичних звітів та пропозицій щодо удосконалення системи організації та надання послуг щодо громадського здоров’я.
 6. Участь у супервізії роботи проектних регіональних команд: здійснення моніторингових візитів та візитів технічної підтримки.
 7. Виконання інших професійних обов’язків, пов’язаних з реалізацією проектів ЦГЗ на вимогу керівника відділу та менеджера Проекту.

Кваліфікаційні вимоги:

 1. Вища медична освіта (спеціальність «епідеміологія», «інфекційні хвороби»)
 2. Досвід роботи на аналогічній посаді та/або у сфері ВІЛ/СНІД, громадського здоров’я буде перевагою.
 3. Відмінний рівень роботи з комп’ютером, знання MS Word, MS Excel, MS PowerPoint.
 4. Досвід роботи з електронними системами обліку клієнтів Case++, SyRex, МІС ВІЛ буде перевагою.

Особисті якості та навички: особа, яка обіймає цю посаду, має бути дисциплінованою, організованою, здатною працювати самостійно на результат та в умовах напруженого графіку, уважною до деталей, вміти працювати з точною інформацією.

Резюме мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте: «64-2018 Провідний фахівець з розвитку регіональних систем громадського здоров’я».

Термін подання документів – до 10 серпня 2018 року, реєстрація документів
завершується о 18:00.

За результатами відбору резюме кандидати будуть запрошені до участі у співбесіді. У зв’язку з великою кількістю заявок, ми будемо контакувати лише з кандидатами, запрошеними на співбесіду. Умови завдання та контракту можуть бути докладніше обговорені під час співбесіди.

Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» залишає за собою право повторно розмістити оголошення про вакансію, скасувати конкурс на заміщення вакансії, запропонувати посаду зі зміненими обов’язками чи іншою тривалістю контракту.

Контакти

 • vacancies@phc.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.