МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» шукає асистента проекту щодо роботи мобільних бригад. Дедлайн - 07 серпня 2018 р.
Більше вакансій у розділі Вакансії.
МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійна організація, заснована міжнародною організацією «Право на здоров’я» (HealthRightInternational) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво-важливої допомоги незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року. З 2011 року УФГЗ та «Право на здоров’я» запроваджують в Україні проекти, спрямовані на профілактику ґендерно зумовленого та домашнього насильства; сприяння розвитку місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості соціальних послуг і послуг реабілітації для потерпілих від насильства жінок та чоловіків, які вчинили насильство.
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЕКТ:
Проект «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні» спрямований на посилення національної системи попередження та реагування на ґендерно зумовлене насильство на загальнодержавному та регіональному рівнях для забезпечення умов в яких більшість потерпілих від ґендерно зумовленого насильства зверталися б по допомогу та мали доступ до якісних послуг з особливою увагою на потерпілих, сприяючи поширенню ідеї «нульової» терпимості до насильства в суспільстві.
ЦІЛЬ ПРОЕКТУ:
Проект та його імплементація спрямовані на досягнення трьох взаємопов’язаних цілей:
- Подальший розвиток соціального та інституційного середовища, що сприятиме досягненню «нульової» терпимості до насильства та викорінення насильства по відношенню до жінок в Україні;
- Забезпечення умов для того, щоб більшість потерпілих від ґендерно зумовленого насильства мали доступ до якісних послуг орієнтованих на потерпілих;
- Сприяння розбудові сильної державної участі (з боку Уряду України) в існуючому механізмі та програмах реагування на ґендерно зумовлене насильство для забезпечення сталості послуг.
ГЕОГРАФІЯ ПРОЕКТУ: Вінницька, Дніпропетровська, Запорізька, Київська, Львівська, Одеська, Харківська, Херсонська, Миколаївська та на підконтрольних Україні територіях Донецької та Луганської областей.
ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ АСИСТЕНТА ПРОЕКТУ щодо роботи мобільних бригад
Термін роботи: серпень – грудень 2018 р., з можливим продовженням в 2019 р.
Донор: Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні.
Зайнятість: повна.
Основні цілі:
Оперативний супровід та асистування виконавців проекту в його реалізації.
Основні функції:
- Оперативна підтримка, зворотній зв’язок (листування, написання інструкцій роботи мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, уточнення, підтримка зворотнього зв’язку по усуненню проблемних питань) з мобільними бригадами.
- Підготовка угод для надавачів соціально-психологічних послуг мобільних бригад. Перевірка, прийом, сортування, подання до підпису, розсилка, у разі надходження змін підготовка нових угод, внесення відповідних даних.
- Моніторинг та прийом документів щодо нових надавачів послуг. Організація співбесід кандидатів в нові члени мобільних бригад. Формування пакету документів та подання їх до бухгалтерії.
- Збір та аналіз історій кейсів виявлених мобільними бригадами та надісланих фото, їх редакція, дотримання конфіденційності, наявність інформованих згод, сортування та подання до ФН ООН, а також для розміщення на сайтах.
- Формування та моніторинг списків членів мобільних бригад та їх контактів.
- Розробка інструкцій щодо надання соціально-психологічних послуг або інших процедур.
- Узагальнення та підготовка загальних звітів за результатами аналізу щоденного обліку роботи надавачів послуг мобільних бригад соціально-психологічної допомоги.
- Створення та ведення кодів надавачів соціально-психологічних послуг мобільних бригад в електронній базі даних.
- Організація та проведення для виконавців проекту моніторингових візитів до місць локацій мобільних бригад соціально-психологічної допомоги.
- Надсилання звітної інформації всім партнерам проекту та мобільним бригадам щодо виявлення випадків насильства та реалізації проекту.
- Підготовка угод/меморандумів щодо співпраці та реалізації проекту в усіх регіонах його реалізації.
- Перевірка, сортування та архівування отриманої конфіденційної інформації щодо клієнтів мобільних бригад соціально-психологічної.
- Заповнення та підтримка web-ресурсів організації інформацією що стосується проекту.
- Моніторинг web-ресурсів організації щодо інформації, яка стосується реалізації проекту.
Інші функції:
- Підготовка, написання листів та підтримка зворотнього зв’язку з партнерами реалізації проекту.
- Аналіз потреб мобільних бригад щодо інформаційних матеріалів та рекламної продукції.
- Редагування макетів інформаційних матеріалів. Підготовка супровідних листів.
- Розповсюдження моніторингових звітів роботи мобільних бригад серед мобільних бригад та партнерів проекту.
- Моніторинг та редагування презентацій мобільних бригад.
Звітування:
- Подання звітної інформації 5 W кластеру з питань захисту донору проекту (щоквартально до 5 числа поточного місяця за звітний квартальний період).
- Збір та аналіз, візування звітів щоденного обліку роботи мобільних бригад, графіків виїздів, журналу обліку нових клієнтів та інформованих згод клієнтів (щомісячно до 30 числа поточного місяця за звітний період).
Резюме та супровідний лист англійською (!) мовою із зазначенням посади надсилати на [email protected] до 07 серпня 2018 р."
Коментарі