Тренер-психолог до Проекту USAID «Сталість ВІЛ-послуг»

Благодійна організація «100 відсотків життя. Київський регіон» оголошує конкурс на посаду Тренера-психолога з питань консультування і тестування на ВІЛ, у тому числі з використанням експрес-тестів, для проведення циклу тренінгів для медичних працівників у межах Проекту USAID «Сталість ВІЛ-послуг». Дедлайн - 16 березня 2018 року.

Більше вакансій у розділі Вакансії

Опис Проекту

Основна мета Проекту полягає у наданні технічної допомоги Київській міській державній адміністрації у впровадженні сталої моделі надання життєво важливих послуг для ключових груп населення та людей, які живуть з ВІЛ у Києві.

Для цього Проект планує зосередити свою діяльність на таких основних завданнях:

1)     Надання технічної допомоги департаменту охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації у координації впровадження Fast Track у Києві,;

2)     Проведення аналізу та внесення змін до існуючої нормативно-правової бази щодо надання ВІЛ-послуг;

3)     Впровадження базового пакету послуг (консультування, тестування на ВІЛ із застосуванням 2-х швидких тестів + перенаправлення);

4)     Підтримка розвитку кадрового потенціалу медичних працівників Києва, аналіз потреб та проведення навчання з питань методики консультування пов’язаного з ВІЛ та тестування на ВІЛ з використанням двох швидких тестів;

5)     Підтримка консультативно-діагностичних центрів у оснащенні кабінетів лікарів-інфекціоністів;

6)     Впровадження інтегрованого пакету послуг (видача АРВ препаратів + видача ПТП) в закладах первинної медичної допомоги згідно із визначеною потребою.

Довідкова інформація

Тренер-психолог має взяти участь у розробці та проведенні циклу тренінгів для медичних працівників м. Києва в рамках одного з компонентів Проекту – «Підтримка розвитку кадрового потенціалу медичних працівників міста Києва».

Опис завдання:

Проект планує проведення циклу 2,5 - денних тренінгів для медичних працівників з питань методики консультування пов’язаного з ВІЛ та тестування на ВІЛ з використанням двох швидких тестів.

Тренер-психолог з питань консультування і тестування на ВІЛ відповідатиме за підготовку до тренінгу, проведення сесій по консультуванню, пов’язаному з ВІЛ, верифікацію анкет учасників і підготовку звіту.

Кожен тренінг розрахований на щонайбільше 25 учасників (медичних працівників первинного і вторинного рівнів медичної допомоги).

Вимоги до кваліфікації:

 • Диплом психолога.
 • Щонайменше два роки досвіду викладання/ проведення тренінгів.
 • Досвід роботи у сфері ВІЛ.
 • Досвід розробки навчальних програм та/або методики викладання.
 • Бажаний досвід роботи з неурядовими організаціями.

Особисті якості:

 • відмінні комунікативні навички;
 • вміння працювати в команді;
 • дисциплінованість, відповідальність;
 • толерантне ставлення до ВІЛ-позитивних людей.

Для участі у конкурсі потрібно до 16 березня 2018 року надсилати резюме та мотиваційний лист на електронну адресу office@plwh.kiev.ua з позначкою “Тренер-психолог”.

Відбір кандидата буде здійснюватися в два етапи: 1-й — телефонна співбесіда із кандидатами, відібраними за резюме, 2-й — співбесіди з відібраними кандидатами.

Організація залишає за собою право зв’язуватись лише з тими кандидатами на вакансію, які відповідають вимогам оголошеної вакансії.

Організація залишає за собою право перевірки чи отримання рекомендацій, яка може здійснюватися через поточних і попередніх роботодавців.

Контакти

 • БО «100 відсотків життя. Київський регіон»
 • office@plwh.kiev.ua
 • (044) 423 16 20
 • plwh.kiev.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.