Фахівець відділу адвокації з супроводу реформи eHealth

Благодійна організація «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» (далі Мережа) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади фахівця відділу адвокації з супроводу реформи eHealth. Дедлайн - 16 лютого 2018 року.

Більше вакансій у розділі Вакансії

Завданнями відділу є: шляхом здійснення адвокаційних заходів, із використанням результатів антикорупційного моніторингу, моніторингу закупівель лікарських засобів та товарів медичного призначення, адвокатуванню повноцінного фінансування сфери охорони здоров’я та через підтримку трансформаційних реформ в Україні сприяти доступу людей, які живуть з ВІЛ та іншим громадянам України до повного обсягу послуг з профілактики, лікування та соціального супроводу процесу лікування ВІЛ, ТБ, вірусних гепатитів тощо за рахунок державного та/або місцевих бюджетів, коштів міжнародних донорів; сприяти дотриманню загальногромадянських прав людей, які живуть з ВІЛ нарівні з іншими людьми.

Система eHealth - електронна система охорони здоров’я. На меті eHealth – переведення усіх документів та процесів взаємодії у сфері охорони здоров’я з паперового формату в електронний, при цьому створюючи єдині реєстри закладів, лікарів, пацієнтів, ліків тощо.

Основні обов’язки кандидата:

 1. Здійснення технічного супроводу діяльності Мережі, пов’язаної із підтримкою реформи eHealth, включаючи пошук фінансування для підтримки реформи.
 2. Здійснення технічного супроводу роботи зовнішніх консультантів та виконавців робіт Мережі (фізичні та юридичні особи), які залучаються до виконання завдань в рамках реформи eHealth.
 3. Надання постійної технічної та організаційної підтримки співробітникам Мережі та зовнішнім консультантам, виконавцям робіт з питань впровадження реформи eHealth.
 4. Здійснення аналізу виконання субгрантерами проектів, інформування про результати безпосереднього керівництва та фахівців відділу адвокації.
 5. Впорядкування та зберігання належним чином документації, яка стосується діяльності з підтримки реформи eHealth.
 6. Надання допомоги в організації та участь в зовнішніх та/або внутрішніх аудиторських перевірках проектів Мережі, які фінансують реформу eHealth.

Фахівця відділу адвокації з супроводу реформи eHealth буде прийнято на конкурсній основі та на підставі відповідності наступним вимогам:

Освіта: вища

Досвід роботи: не менше 1 року. Досвід співпраці з Проектним офісом eHealth, роботи в ІТ, залучення фінансування для здійснення реформ будуть вважатись перевагою, але не є обов’язковими

Навички:

 • Гарні організаційні навички.
 • Впевнене володіння офісними пакетами Microsoft Word, Excel, PowerPoint.
 • Впевнене володіння персональним комп’ютером та іншою офісною оргтехнікою.
 • Здатність самостійно визначати пріоритети серед великої кількості завдань.
 • Здатність ефективно планувати власний робочий час та контролювати строки виконання робочих завдань.
 • Гарні комунікаційні навички для підтримки ефективних та професійних стосунків із співробітниками та донорами Мережі.

Знання мов:

 • вільне володіння українською/російською мовами (усно/письмово), володіння  англійською мовою (усно/письмово)

Загальні вимоги для роботи у Мережі ЛЖВ:

 • Навички комунікації у зрозумілий та ефективний спосіб
 • Результативність роботи
 • Уміння працювати у команді
 • Підтримка та розвиток партнерства з іншими організаціями
 • Підтримка та промотування місії, цілі та задач Мережі

Додаткова інформація:

При рівних результатах відбору кандидатів перевага надається людям, які живуть з ВІЛ.

Співробітники Мережі мають право на оплачувану відпустку відповідно до чинного законодавства, користуються додатковими пільгами встановленими в Організації та медичним страхуванням (після проходження випробувального терміну).

Кінцевий термін подання резюме: 16.02.2018 року

Як подавати заявки:

Будь ласка, надішліть своє резюме та мотиваційний лист українською мовою на ел. адресу: hr@network.org.ua  до 16 лютого 2018 року.

В рядку «тема» повинно бути зазначено: «Ref: назва посади та ваше прізвище».

Контактні особи: Качанова Юлія, Ковнір Наталія, тел. 467-75-67.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.