bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурсний відбір до Офісу реформ Кабінету Міністрів України

Офіс реформ Кабінету Міністрів України шукає 6 висококваліфікованих фахівців для забезпечення на належному рівні організації, координації та моніторингу впровадження реформ. Дедлайн - 19 листопада 2017 р.

Більше вакансій у розділі Вакансії.

Продовжується конкурсний відбір до Офісу реформ Кабінету Міністрів України, створеного за підтримки ЄС та інших міжнародних партнерів з метою забезпечення на належному рівні організації та координації впровадження реформ, підготовки пропозицій щодо плану заходів із впровадження реформ та проведення моніторингу стану виконання міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади завдань, передбачених планами впровадження реформ.

 Ми шукаємо 6 висококваліфікованих фахівців:

  • Старшого проектного менеджера (впровадження концепції фахівців з питань реформ (ФПР)
  • Проектного менеджера (реформа державного управління (РДУ) та впровадження концепції фахівців з питань реформ (ФПР)
  • Проектного менеджера (реформа державного управління (РДУ) та реформування міністерств)
  • Проектного менеджера (Освіта)
  • Старшого проектного менеджера (Поліпшення бізнес-клімату)
  • Старшого проектного менеджера (Земельна реформа)

 Очікується, що ці фахівці забезпечуватимуть надання адресної технічної підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України та міністерствам у розробці і реалізації галузевих стратегій та пріоритетних реформ.

Співробітники Офісу реформ працюватимуть за консультаційними контрактами (не державна служба), якими запропонований конкурентний рівень оплати праці. Заробітна плата визначається індивідуально на основі оцінки знань, компетенцій та професійного досвіду кандидата.

 Приєднуйтесь до команди професіоналів!

 Кандидати мають надіслати заповнену аплікаційну форму, професійну рекомендацію і резюме на адресу rdo@reforms.in.ua до 23.59 (GMT+3) 19 листопада 2017р. Усі документи мають бути заповнені англійською мовою. Кандидати, які надіслали неповний пакет документів (аплікаційна форма, резюме та рекомендаційний лист), не будуть розглядатися у конкурсному відборі.

Будь ласка, завантажте файл з детальним описом посад та аплікаційну форму.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.