bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Волонтери для роботи з бездомними

Познайомившись з сотнями, а то й тисячами бездомних, ми побачили, що ніхто з них не обирав життя на вулиці. Майже всі вони – це люди, яким ніхто не подав руку допомоги у складний момент. Але, на жаль, серед тих, хто опинився на вулиці, до домашнього життя мають можливість повернутися лише одиниці.

Вівторок – наш день зустрічі з бездомними. Щовівторка ми приносимо їм їжу і одяг, але це не найголовніше. Найголовніше – що ми приходимо до них, як до друзів. Так, ми не соціальні працівники. Ми – друзі бездомних. Ми святкуємо з ними Різдво і день Києва. Ми даруємо їм подарунки на день народження. Вони вітають нас з захистом курсової і переживають, коли у нас сесія. 

Для них дуже важливо, що до них ставляться, як до людей з іменема і характерами, як до особистостей. Це важливо також і для нас. Бездомні вчать нас безкорисливості і вірності.

Будь-яка ваша допомога буде важливою для нас:

- ви можете допомогти приготувати бутерброди та чай

- можете поїхати з нами  роздавати їжу бездомним і спілкуватися з ними

- можете організувати збір одягу та продуктів у своєму університеті, серед друзів, родичів або сусідів, і разом з нами роздати зібрані речі так, щоб кожен бездомний отримав саме те, що йому потрібно

- можете допомогти нам провідувати наших друзів-бездомних у лікарнях

Детальніше

Пишіть: Facebook, VK 

Контакти

  • youth4peacekyiv@gmail.com
  •  http://noviolenceblog.wordpress.com/
  • 063 746 59 50
  •  https://www.facebook.com/olya.makar
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

Наталія Околітенко   2408 днів тому   #  

Благородне діло! Шкода, що я захворіла на артроз...

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.