Школа волонтерів у містах України

Продовжується впровадження соціального проекту «Школа волонтерів», який реалізується ВГО «Поруч». Організація відкрита та готова провести тренінги у межах проекту в липні 2018 року у будь-якому населеному пункті України.

Проект «Школа волонтерів» спрямований на неформальну освіту активістів з тематики благодійної та волонтерської активності, громадської участі, саморганізації, а також соціальної відповідальності та налогодження взаємодії громада-влада. Школа волонтерів дає можливість розширити власне уявлення про волонтерський рух та його роль у позитивних змінах у всіх сферах суспільного життя, налагодити контакти з громадськими активістами свого регіону, стати агентами змін у своїй громаді, зробити власний  внесок у розбудову громадянського суспільства в Україні.

Школа волонетрів скаладається з практичних вправ та ігрових активностей, що спрямовані на закріплення знань і побудову розуміння шодо сутності й  специфіки волонтерської діяльності та цивільно-правової відповідальності волонтера, вдосконалення навичок вербальної та невербальної комунікації волонтера, вирішення конфліктних ситуацій, проектного управління у волонтерській діяльності,  розвитку самоврядування та побудови взаємодії громади і влади, надання домедичної допомоги постраждалим  в екстремальних умовах, а також засвоєння прийомів підвищення особистої стресостійкості волонтера.

Результатом проведених заходів має стати підготовка нової генерації молодих лідерів.

Зацікавлені, щоб школа волонтера відбулася саме у їхньому місті/селищі/школі таборі – можуть писати на info@poruch.ua

Контакти

  • ВГО «Поруч»
  • info@poruch.ua
  • http://poruch.ua/
  •  https://www.facebook.com/volonteryporuch/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

Карпова Лариса   343 дні тому   #  

Доброго дня! Вас вітає місто Полтава ! Ми зацікавлені,щоб школа волонтерства відбулася саме у нашому місті,але у нас не виходить вам написати(((

  •   Пiдписатися на новi
Наталя Криворучко   319 днів тому   #  

Вітаю! У нас такаж сама ситуація..Ще у червні зв'язалися з організацією, уточнили питання, що нас цікавлять...через день на той же самий адрес написали, щоб узгодити час та дати проведення, але нам вже ніхто не відповів...

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.