«Корпус миру» розпочинає прийом заявок щодо співпраці

Шанс для громадських організацій та органів місцевого самоврядування покращити свою організаційну спроможність та роботу з громадою за сприяння американського волонтера. Заявки приймаються до 31 січня 2018 року. 

Американське урядове агентство «Корпус миру США в Україні» оголошує конкурс з пошуку партнерів в рамках проекту «Розвиток громад».

Першим кроком є бажання української сторони приймати в себе на безоплатній основі американського волонтера, який би впродовж двох років надавав професійну допомогу в реалізації проектів, спрямованих на:

 • посилення громадянського суспільства;
 • сталий організаційний розвиток;
 • покращення економічних можливостей;
 • ефективне місцеве самоврядування (децентралізацію).

Запросити до себе волонтера можуть громадські або благодійні організації, органи місцевого самоврядування (сільскі, селищні, міські, районні та обласні ради, ЦНАПи), державні установи (центри зайнятості, музеї, бібліотеки, національні парки), та комунальні установи (агенції економічсного або регіонального розвитку).

Отримати більш детальну інформацію про проект, умови співпраці, а також анкети можна на офіційному сайті Корпусу миру США в Україні за посиланням: https://www.peacecorps.gov/ukraine/projects/

Заповнені анкети мають бути надіслані керівнику проекту «Розвиток громад» Роману Олексенку на адресу roleksenko@peacecorps.gov не пізніше 31 січня 2018 р.

Знайомство з потенційними партнерами, які вчасно надіслали анкети, розпочнеться в лютому і триватиме до вересня 2018 р. Група американських волонтерів з проекту «Розвиток громад» має приїхати до України у серпні 2018 р. Призначення або розподіл волонтерів заплановане на вересень 2018 р.Сама дворічна співпраця має розпочатися наприкінці жовтня 2018 року. 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 5  - Нi  

Коментарі

Кооператив Зерновик   309 днів тому   #  

Доброго дня! Чи можлива програма для Херсонської області? ( в минулому була відмова)

 •   Пiдписатися на новi
Роман Олексенко   309 днів тому   #  

Дуже сподіваюся, що наступного року принаймні частина Херсонської області буде відкрита для волонтерів. Очікуємо рішення на початку року.

 •   Пiдписатися на новi
Наталя Ткачова   264 дні тому   #  

То що вирішили по Херсонській області на початку року? Чи рішення ще не прийнято?

 •   Пiдписатися на новi
Андрій Гриценко    303 дні тому   #  

Доброго дня! Скажіть, а чи може НВК, як комунальний заклад ОТГ (Слоутський НВК Березівської сільради Сумської області) брати участь у співпраці чи орнани місцевого самоврядування? Дякую.

 •   Пiдписатися на новi
Роман Олексенко   302 дні тому   #  

НВК може подаватися на волонтера з проекту "Викладання англійської як іноземної" або "Молодіжний розвиток". Щодо проекту "Розвиток громад", це має бути сільрада або ГО.

 •   Пiдписатися на новi
Андрій Гриценко    302 дні тому   #  

Дякую!

 •   Пiдписатися на новi
Шавловський Тарас   266 днів тому   #  

Скажіть ми маємо можливість розмістити волонтера одразу в окремому помешкані. Чи це можливо? Чи ми маємо обов'язково шукати сім'ю? В будинку де волонтер має мешкати є всі зручності та умови.

 •   Пiдписатися на новi
 •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.