bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Вебінар «Застосування РРО у роботі підприємців»

Розвиваючи та підтримуючи підприємництво в Україні в межах проєкту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» за фінансування Міністерства закордонних справ Данії, Ресурсний центр ГУРТ запрошує власників мікро та малого бізнесу на безплатний вебінар «Застосування РРО у роботі підприємців».

 
Дата: 21 січня 2022 року
 
Час: 16:00 – 16:45

Спікер зустрічі: Оксана Борисюк – власниця компанії «Ante Consulting Group» з 11-річним практичним досвідом обліку та оподаткування у сфері торгівлі, обслуговування, надання послуг, громадського харчування, виробництва.
 
 
Без зайвої інформації та простою мовою на вебінарі ви дізнаєтесь:
 
 Який касовий апарат обрати
 
 Зрозумієте чи потрібен касовий апарат саме вашому підприємству
 
 Штрафні санкції в роботі з касовим апаратом
 
 
Залишайте свої питання під цією публікацією, що стосуються теми вебінару, щоб в прямому ефірі почути відповіді. Реєстрація на вебінар за посиланням до 12:00 год 21 січня
 
Слідкувати за іншими вебінарами для підприємців ви можете підписавшись на наш Youtube канал.
 
 
Проєкт «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» здійснюється Міжнародною організацією праці за фінансування Міністерства закордонних справ Данії.
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

Даніїл Ф   128 днів тому   #  

Добрий день!

Скажіть, будь ласка, чи обов'язково має бути встановлено РРО/ПРРО при здійсненні розрахунків за послуги через POS-термінали? Якщо ні, то чи можна сказати, що РРО/ПРРО при здійсненні діяльності виключно з надання послуг потрібно встановлювати лише тоді, коли оплачується за послуги готівкою?

Інше питання: яка ваша думку з приводу того, що податкова в численних ІПК стверджує, що сплата за товар через Приват24, Монобанк не вважається банківською операцією та підпадає під обов'язкове використання РРО/ПРРО?

Чи правильно я розумію: якщо сплачувати за товар через ПКТС, що не належить банкам, то обов'язково має бути РРО/ПРРО

  •   Пiдписатися на новi
Алла Журавель   127 днів тому   #  

Добрий день, Даніїл, дякуємо за запитання. Сьогодні в ефірі вебінару ми адресуємо їх спікерці.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.