bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг з питань СОГІ для журналістів та журналісток 20-21 березня
01.03.2021

У вихідні, 20-21 березня, в Олександрії Кіровоградської області відбудеться тренінг з питань СОГІ.

Захід розрахований насамперед на працюючих журналістів та журналісток, блогерів та блогерок, а також студентство відповідних факультетів старших курсів вищих навчальних закладів. Також цей тренінг буде корисний для психологів і психологинь, соціальних працівників і працівниць.

Заявки приймаються з усієї України.           

Під час тренінгу розглядатиметься базова інформація стосовно ЛГБТ, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності (СОГІ), стереотипи та міфи щодо ЛГБТ-спільноти, феномену гомосексуальності і трансгендерності, коректна лексика, етичні норми під час роботи.

У вас буде можливість поспілкуватися в неформальній атмосфері з «живими книгами» – представниками та представницями ЛГБТ-спільноти.

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори забезпечують учасників та учасниць харчуванням, також їм буде повністю відшкодовано вартість проїзду та надано проживання.

Тренінг проходитиме повних два дні. Присутність упродовж усіх сесій тренінгу є обов’язковою умовою участі та отримання сертифікату про проходження тренінгу.

Організаторами тренінгу виступає фонд Гендер Зед та сайт «Моя Александрия».

Заявки приймаються до 17 березня.

Щоб взяти участь у заході, будь ласка, заповніть аплікаційну форму: https://forms.gle/7eSZomatghYpXtKH7

Контакти

Коментарі

Наталя Криворучко   1238 днів тому   #  

Вітаю! Чи можливо буде отримати результати відбору трішки раніше (звісно, у випадку, якщо нас відберуть)? Бо треба буде опрацювати логістику, а часу залишиться зовсім мало.

  •   Пiдписатися на новi
Катерина Карпенко   1238 днів тому   #  

Добрий день! Зазвичай учасників не з Кіровоградської області ми попереджаємо про відбір телефоном приблизно за 5 днів до початку тренінгу, аби вони встигли купити квитки.

  •   Пiдписатися на новi
Наталя Криворучко   1237 днів тому   #  

Дякую за відповідь!

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.