bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Цикл тренінгів із застосування сучасних цифрових інструментів для аналізу медичних закупівель 

Учбово-методичний центр захисту прав людини HRTC в рамках проекту «Захист прав пенсіонерів та моніторинг бюджетних витрат по COVID-19 громадським префектами у південних областях України» та громадської кампанії «За чесну медицину» запрошує активних громадян з Миколаївської, Херсонської та Кіровоградської областей на тренінги із застосування сучасних цифрових інструментів для аналізу медичних закупівель та захисту прав пацієнтів поважного віку.

Тренінги відбудуться: 29-30 липня 2020 року в Миколаєві, 19-20 серпня – в Херсоні, 9-10 вересня – в Кропивницькому. Учасники заходу отримають навички виявлення порушень та оскарження неправомірних дій суб’єктів господарювання, під час закупок за спрощеною процедурою COVID-19. Тренери поділяться досвідом проведення моніторингових досліджень в сфері захисту прав людини і протидії корупції. Учасники тренінгу обміняються досвідом та ідеями, візьмуть безпосередню участь в розробці навчальних кейсів на основі реальних історій про порушення прав пацієнтів. Найбільш успішні учасники отримають можливість розробити власну радіопередачу і провести її у прямому ефірі одного з українських радіоканалів.  

Тренери: 

 • Тетяна Зелінська – аналітик, голова Вознесенської асоціації розвитку місцевої демократії ВАРМД; 
 • Вадим Мельников – юрист, директор аналітико-правозахисного об’єднання «Викривач».

Запрошені експерти і консультанти: 

 • Михайло Золотухін - засновник коаліції неурядових організацій «Громадська префектура», директор Фонду розвитку міста Миколаєва;
 • Світлана Одінцова - регіональний представник Уповноваженого ВРУ з прав людини у Миколаївській області, співзасновця молодіжного правозахисного руху «Active Mykolaiv»; 
 • Олег Конотопцев - доцент кафедри регіонального управління Національної академії управління при Президенті України, засновник і член правління ГО «Станція Харків»;
 • В’ячеслав Головченко - медіа-тренер, член Національної спілки журналістів, головний редактор Інтернет-видання «Губернская неделя», співзасновник та викладач  Миколаївського коледжу преси і телебачення;
 • Тетяна  Золотухіна – експерт Фонду розвитку міста Миколаєва;
 • Вадим Жепало - регіональний координатор взаємодії з громадськістю Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини;
 • Віутор Ковальчук – експерт HRTC із суспільно-політичних питань;
 • Андрій Тюренков – керівник творчої групи «Українське Радіо Миколаїв 92FM» ПАТ НСТУ «Миколаївська регіональна дирекція».

Питання організаційного забезпечення заходу та логістики заходу: Борис Кудар (097)712-62-87, kudar.boris@gmail.com та Олена Вартанян (063)193-80-05. 

Проект «Захист прав пенсіонерів та моніторинг бюджетних витрат по COVID-19 громадськими префектами у південних областях України» реалізує ГО «Учбово-методичний центр захисту прав людини» HRTC за фінансового сприяння міні-гранту Проекту ЄС «Підвищення потенціалу ОГС соціальної сфери України» що фінансується Європейським Союзом. Громадянська кампанія «За чесну медицину» впроваджується за підтримки незалежного соціально-екологічного руху NESEHNUTI в рамках «Програми трансформаційного співробітництва» Міністерства закордонних справ Чеської республіки. Юридичний супровід діяльності HRTC здійснює юридична фірма «Студіо Лєгалє». 

Погляди учасників можуть не співпадати з офіційною позицією ЄС та уряду Чеської республіки.

Погляди учасників можуть не співпадати з офіційною позицією ЄС та уряду Чеської республіки.

Перший тренінг (29-30 липня 2020), м. Миколаїв,  прес-центр готелю «Олександрівський», (Програма)

вул. Нікольська, 25, тренер-фасилітатор – Тетяна Зелінська, тренер – Вадим Мельников

 

Мета першого тренінгу: зацікавити і залучити громадських префектів та волонтерів, які працюватимуть з особами похилого віку, до моніторингової, правозахисної та антикорупційної діяльності. Підвищити рівень обізнаності учасників про новітні методи обробки інформації. Заохотити учасників до розповсюдження інформації про інноваційні методи громадського контролю. 

Контакти

 • 47-38-79
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так -1  - Нi  

Коментарі

Борис Кудар   57 днів тому   #  

Для участі в тренінгу заповніть анкету: https://forms.gle/ArM15JHCZmC6Rfim9

 •   Пiдписатися на новi
 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.