bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг для тренерів за методикою МОП «Розпочни та вдосконалюй свій бізнес»

Ви зацікавлені у вдосконаленні підприємницьких навичок і прагнете допомогти іншим поліпшити свій бізнес. Тоді методика Міжнародної організації праці «Розпочни та вдосконалюй свій бізнес» (далі – РВСБ) – ідеальна можливість для вас! Дедлайн продовжено до 24 квітня 2020 року. 

РВСБ – одна з найбільших у світі навчальних програм із управління бізнесом, що допомагає підприємцям започатковувати та розвивати свій бізнес. Серед її бенефіціарів – організації з розвитку бізнесу / неурядові організації, потенційні та діючі підприємці.

Ця програма надає можливість стати частиною глобальної мережі тренерів, майстер тренерів і партнерських установ (державних і приватних). ЇЇ перевагою є система відбору, сертифікації та моніторингу тренерів, що забезпечує високий рівень знань.

Запрошуємо до участі у навчанні, що проводитиметься у межах спільної ініціативи Проекту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», що фінансується Урядом Данії, та урядової програми «Доступні кредити 5-7-9».

Якщо Вас зацікавила участь у тренінгу для тренерів за методикою РВСБ та у Вас вже є попередній досвід проведення тренінгів із підприємництва та досвід підприємницької діяльності, будь ласка, додайте резюме та заповніть анкету за посиланням.

Ви вільно володієте англійською та готові взяти участь в англомовному тренінгу? Тоді переходьте за посиланням.

Тривалість тренінгу – 9 днів.

Заявки приймаються до 24 квітня 2020 року включно. Якщо у вас є додаткові запитання, пишіть на електронну пошту haiduk@ilo.org.

Поспішайте, адже кількість місць обмежена!

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 5  - Нi  

Коментарі

Ситченко Діна   7 днів тому   #  

19.05 на календарі, але на жаль реєстрація вже закрита....
змістовне мабуть буде навчання :((((

  •   Пiдписатися на новi
Катерина Полякова   7 днів тому   #  

Що Ви маєте на увазі? Заявки приймалися до 24 квітня 2020 року включно.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.