bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг з підприємництва в азербайджанському Масаллі

Ліга Толерантності відкриває можливість участі для 7-ми представниць(-ків) з України в шостому міжнародному тренінгу в рамках Кампанії розвитку підприємництва «Молоді Батьки – Молодіжне Уповноваження!», який відбудеться в Масаллі, Азербайджан. Дедлайн - 16 січня 2020 року.

Кампанія присвячена розширенню повноважень молодих батьків через набуття підприємницькіх компетенцій та зміцненню потенціалу діючих або потенційних молодіжних працівниць(-ків), тренерок(-ів), вчительок(-ів) та наставниць(-ків) у молодіжній сфері. 

Будуть відібрані молоді батьки (включно з тими, хто очікує народження дитини), котрі є молодіжними/соціальними працівницями(-ками), тренерками/наставницями/спеціалістками, освітянками або молодіжними лідерками(-рами) в своїх організаціях, спільнотах або громадах, які використовують або прагнуть використовувати підприємницькі компетенції та/або освіту з підприємництва в своїй професійній або волонтерській діяльності для досягнення позитивних суспільних змін. Перевага під час відбору буде надаватись людям, які вже розпочали власну справу та реалізовують свої товари або послуги. 

YPYE 6th Training announce.001

Благодійний внесок за участь у тренінгу становить 40 євро в гривневому еквіваленті (після того, як Вас затвердили організатор(к)и). Транспортні витрати (у рамках ліміту в 275 євро), проживання, харчування та навчальні матеріали покриваються за підтримки програми Еразмус+ від Європейського Союзу. 

Будь ласка, знайдіть більше інформації та заповнюйте форму для конкурсного відбору англійською мовою за посиланням

Речинець (дедлайн) заповнення анкетної форми – 16 січня 2020 р. включно. Відібрані аплікант(к)и отримають запрошення до 17 січня включно.
Більше про поточну діяльність Ліги Толерантності можна дізнатись у мережі Фейсбук: https://www.facebook.com/loft.cfco/. Запрошуємо вподобати сторінку та слідкувати за новинами, оскільки в рамках проекту передбачено ще 3 освітні можливості впродовж 2020 року. 

Кампанію “Молоді Батьки – Молодіжне Уповноваження!” було розроблено спільно з БО “Vzayemopomich” в якості актуального продовження проекту сталої підтримки молодих батьків «Щастя власними руками», котрий увійшов до збірки Програми Розвитку ООН від 27 жовтня 2016 р., складеної з 27‐ми показових практик, пов’язаних із внутрішнім переміщенням в Україні. 

Детальніша інформація, у тому числі щодо можливості взяти з собою дитину, наявна англійською мовою в анкеті на участь. 

Контакти

  • Олександр loft.ngo@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

ФОП (Дніпро)   281 день тому   #  

Чи можете організувати подібний тренінг в Україні? Це дуже цікаво.

  •   Пiдписатися на новi
Олександр Фомічов   265 днів тому   #  

Дякую за запитання! Подібні тренінги вже проведені в Полтаві та Івано-Франківську в 2019 р. Буде ще Конференція в липні 2020 р. (орієнтовно в Бучі), слідкуйте за нашими анонсами.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.