bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг-курс «Технології проведення журналістських розслідувань»

Учасники/ці опанують методи проведення розслідувань, отримають знання та навички з пошуку, збору, верифікації, систематизації інформації, аналізу документів та виявлення цікавих фактів, навчаться створювати якісні медіа-матеріали. Дедлайн - 6 вересня 2019 року.

Громадська Організація “Регіональне об’єднання молоді” в рамках “Школи журналістських розслідувань” запрошує журналістів/ок, представників/ць новітніх медіа, студентів/ок старших курсів факультетів журналістики та громадських активістів/ок на тренінг-курс “Технології проведення журналістських розслідувань”.

Протягом курсу учасники/ці познайомляться з передовими практиками та опанують методи проведення розслідувань, отримають знання та навички з пошуку, збору, верифікації, систематизації інформації, аналізу документів та виявлення цікавих фактів, навчаться створювати якісні медіа-матеріали та розуміти законодавство щодо проведення розслідувань.

Крім того, учасники/ці зможуть відпрацювати отримані знання під час практичної частини курсу. Найкращі розслідування візьмуть участь у конкурсі на кращу публікацію, а переможці/переможниці отримають цінні призи.

Тренінг-курс проходитиме у Харкові протягом двох етапів:

- перший модуль: 13-15 вересня 2019 року;

другий модуль: 25-27 жовтня 2019 року.

Тренери/тренерки курсу:

- Олександр Курбатов, головний редактор проектів журналістських розслідувань, журналіст-розслідувач із 24 річним досвідом роботи. Співпрацює з незалежними проектами розслідувань за фінансової підтримки міжнародних організацій «Слідство.Інфо»  та «Наші гроші» виробництва BIHUS.INFO. Лауреат конкурсів професійної журналістики «Честь професії» у 2016 та 2017 роках за краще подання резонансного матеріалу, переможець фестивалю журналістів-розслідувачів «Межигір’я фест 2016» за кращий репортаж.

- Зальцберг Юлія, тренерка IFES Ukraine з питань регулювання фінансування передвиборної агітації, еспертка з питань політичного фінансування та виборчих процесів з досвідом безпосереднього впровадження та реалізації реформи політичного фінансування в Україні. Працювала в Національному агентстві з питань запобігання корупції. Викладач антикорупційні школи для журналістів-розслідувачів і активістів, аналітик у сфері запобігання корупції.

Участь у тренінгах безкоштовна. При повній участі учасники/ці забезпечуються проживанням, харчуванням та компенсацією квитків (за наявності оригіналів в обидві сторони, категорії “плацкарт”, “купе” та другий клас ”Інтерсіті”).

Для участі необхідно заповнити анкету за цим посиланням до 6 вересня 2019 року. Про результати відбору буде повідомлено не пізніше 08 вересня на електронну адресу кандидата/кандидатки.

За додатковими питаннями та коментарями, будь ласка, звертайтеся до координаторки проекту пані Олени за електронною адресою pogovorymo@gmail.com або за телефоном +38 067 127 89 75.

Тренінг-курс проводиться у партнерстві з німецькою організацією Media in Cooperation and Transition за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Контакти

  • +38 067 127 89 75 (Олена)
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

Марина Курапцева   626 днів тому   #  

Активне посилання для реєстрації на тренінг: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSedTf5dPgKGI1VBSTPycvnTQiQXPt7uAQrne-wZeR261jvRaQ/viewform

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.