bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ГУРТ проведе серію міні-тренінгів «Інформаційно-комунікаційні технології для неурядових організацій»

Ресурсний центр ГУРТ запрошує менеджерів організацій громадянського суспільства Києва взяти участь у міні-тренінгах «Інформаційно-комунікаційні технології для неурядових організацій» («ІКТ для НУО»), які відбудуться в рамках районних форумів «Київ – столиця діалогу» з 10:00 до 13:00:

  • 30.05.2019 – Дарницький район
  • 06.06.2019 – Святошинський район

Під час міні-тренінгу ви дізнаєтеся про загальний підхід неурядових організацій до визначення потреб в інформаційно-комунікаційних технологіях; основні правила кібер-безпеки та цифрової гігієни; готові рішення, що полегшують роботу й комунікацію в команді; а також про те, як заощадити ресурси, використовуючи легальне програмне забезпечення.

Для того, щоб взяти участь у міні-тренінгу «ІКТ для НУО», будь ласка, зареєструйтеся на один із районних форумів за посиланням.

Уточнену локацію заходу учасники отримають на електронну пошту, зазначену у формі, не пізніше, ніж за три дні до дня проведення події.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.