bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Форум організацій громадянського суспільства «Київ – столиця діалогу»
17.05.2019

Департамент суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у партнерстві з Координаційним комітетом громадських рад м. Києва та Ресурсним центром ГУРТ запрошує представників організацій громадянського суспільства Києва взяти участь у районних форумах, які відбудуться:

  • 30.05.2019 – Дарницький район
  • 06.06.2019 – Святошинський район
  • 13.06.2019 – Дніпровський район
  • 20.06.2019 – Голосіївський район
  • 27.06.2019 – Солом’янський район

Метою форуму є активізація і залучення громадськості у вирішенні питань місцевого значення та формуванні місцевих політик, розробки моделі ефективної комунікації та системи дієвого зворотнього зв’язку між громадськістю та представниками влади при прийнятті управлінських рішень, посиленні співпраці активних неурядових організацій із органами місцевої влади.

Щоб стати учасником Форуму, будь ласка, зареєструйтеся за допомогою форми за посиланням.

Під час Форуму у кожному районі Києва планується проведення виставки-ярмарку успішних практик організацій громадянського суспільства, серії навчальних тренінгів та стратегічної сесії розвитку району за участю представників організацій громадянського суспільства та представників органів влади.

Уточнена локація та план заходу буде надіслано учасникам Форуму на електронну пошту, зазначену у формі, не пізніше, ніж за три дні до дня проведення події.

Програму форуму організацій громадянського суспільства «Київ – столиця діалогу» в Солом'янському районі дивіться у прикріпленому файлі.

 

Контакти

Коментарі

Борис Ткачук   1466 днів тому   #  

а чому б в Деснянському не провести ?

  •   Пiдписатися на новi
Інна Туркеня   1466 днів тому   #  

День добрий! Форум ОГС у Деснянському районы відбудеться у вересні місяці, про що повідомимо заздалегідь. Сподіваємося на плідну співпрацю.

  •   Пiдписатися на новi
Борис Ткачук   1466 днів тому   #  

Дякуємо. ЗЫ. Не забудьте :)

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.