Тренінг для тренерів за програмами «Генеруй бізнес-ідею» та «Розпочни свій бізнес»

Ресурсний центр ГУРТ пропонує викладачам, майстрам виробничого навчання та іншим зацікавленим працівникам закладів професійної (професійно-технічної) освіти безоплатно здобути унікальні знання і навички бізнес-тренера за програмами Міжнародної організації праці «Генеруй бізнес-ідею» та «Розпочни свій бізнес». Тренінг для тренерів відбудеться 14-20 квітня 2019 року у місті Київ у рамках проекту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», який здійснюється Міжнародною організацією праці і фінансується у рамках Данської програми підтримки для України.

Учасники тренінгу, які успішно пройдуть курс навчання та проведуть пілотні тренінги, отримають сертифікати тренера Міжнародної організації праці за програмами «Генеруй бізнес-ідею» та «Розпочни свій бізнес». У подальшому сертифіковані тренери на контрактній основі будуть залучені до проведення тренінгів для майбутніх підприємців у рамках проекту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» та інших ініціатив.

Тренінг для тренерів проводиться сертифікованими майстер-тренерами. Робоча мова тренінгу для тренерів російська.

Для участі у тренінгу заповніть анкету за посиланням до 12:00 8 квітня 2019 року. Будь ласка, вносьте анкетні дані російською мовою, оскільки залучені іноземні тренери не володіють українською.

Відбір учасників проводиться на конкурсній основі. Кількість місць обмежена. Для цілей відбору з претендентами можливе проведення скайп-інтерв’ю протягом 9-10 квітня 2019 року. Результати відбору будуть повідомлені 10 квітня 2019 року.

Учасники, які пройдуть відбір, отримають лист-запрошення від організаторів із усіма логістичними та програмними деталями.

Увага! Участь у тренінгу безоплатна. Організатори забезпечують учасникам тренінгу проживання, харчування та відшкодовують транспортні витрати (потяг купе або 2й клас, міжміський рейсовий автобус).

Запрошуємо до участі у тренінгу для тренерів і будемо раді допомогти вам відкрити нову сторінку професійної діяльності у ролі бізнес-тренера!

ДОВІДКОВО: з існуючим в Україні досвідом впровадження тренінгової програми «Розпочни і вдосконалюй свій бізнес» Міжнародної організації праці можна ознайомитися за посиланням.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 5  - Нi  

Коментарі

Катерина Полякова   80 днів тому   #  

Шановні колеги!

Просимо звернути увагу, що цільовою аудиторією тренінгів є викладачі, майстри виробничого навчання та інші зацікавлені працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти! Заявки від інших категорій розглядатися не будуть.

З повагою,
команда ГУРТа

  •   Пiдписатися на новi
Шполянський Ілля   77 днів тому   #  

Доброго дня. Не встигли заповнити заявку, чи можна зробити виключення для нашої органызації?

  •   Пiдписатися на новi
Alla Zhuravel   74 дні тому   #  

Добрий день. Анкети учасників опрацьовані, відбір групи проведено, згідно умов та критеріїв. Якщо Ви представник закладу професійної (професійно-технічної) освіти, надішліть інформацію про потенційну учасницю\учасника на електронну пошту info@gurt.org.ua. Ми внесемо дані до резервного списку бажаючих взяти участь у тренінгу.

  •   Пiдписатися на новi
Євгенія Ставицька   73 дні тому   #  

Алло, доброго дня! Я правильно зрозуміла, що якщо на пошті не має повідомлення, мене не відібрано?

  •   Пiдписатися на новi
Alla Zhuravel   73 дні тому   #  

Добрий день. Листи про підтвердження, відмову, резервний список було відправлено на електронні скриньки вказані у реєстраційній формі всім, хто проходив відбір. Але, якщо апліканти не є представниками закладу професійної (професійно-технічної) освіти, то такі анкети не були прийняти до розгляду, як такі, що не відповідали критеріям.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.