Мандрівний семінар Слобідськими стежками

Харківська обласна молодіжна орґанізація «Молода Просвіта» за підтримки Управління у справах молоді та спорту ХОДА запрошує на дводенний семінар, присвячений Григорію Сковороді. 

Григорій Сковорода — добре знанна, значна, але водночас мало вивчена постать. Його досить складна філософія не була викладена системно і в доступній для людей ХХІ століття формі. Тим не менш, ідеї Сковороди важливі для кожної людині. Вважати, що він був відірваним від життя містиком і його погляди застаріли — поширена помилка навіть серед фахівців.

Сковорода одним із перших і чи не найнаполегливіше за всю історію філософії розвивав тему самовизначення осбистості. Він фактично започаткував таку науку, як профорієнтація. Вивчення спадку Великого Учителя та застосування його порад у будь-якому віці сприяє розвитку. Деякі ідеї Сковороди навіть сьогодні випереджають час і є безцінними для розбудови громадянського суспільства.

Роль Сковороди у світовій культурі, його стиль життя і загадкові шляхи, основні його ідеї — питання, котрі ми розглядатимемо на семінарі.

Мандрівний семінар передбачає автобусне пересування маршрутом Харків — Писарівка — Сковородинівка — Березівка — Великий Бурлук — Моначинівка — Гусинка — Новомиколаївка — Харків. Це все місця, де бував і де навчав Григорій Сковорода. Кожне із них має свої цікавинки та достеменності. Особливе значення має Національний літературно-меморіальний музей Г. С. Сковороди — на його території знаходиться могила Великого Учителя.
Окрім відвідування вікопомних місць буде перегляд фільмів, театралізованих сценок, прослуховування сковородинівської музики та читання творів, обговорення.

У Березівці буде поселення у санаторії “Березівські мінеральні води”. Орґанізатори забезпечують проживання та дорогу протягом заходу від місця зустрічі у м. Харкові; частково — харчування. Після семінару від учасників очікується практика у дусі вчення Григорія Савича, поширення отриманих знань. Кількість місць обмежена, остаточне запрошення на семінар — за результатами співбесіди.

Телефонуйте до 5го Квітня Вікторії Скляровій ( 095 881 40 88 ), подавайте заявки.

До Сковородинських першоджерел! Пізнай себе!

Контакти

  • Вікторія Склярова
  • +38 095 881 40 88
  •  wisdomua@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

Ігор Алексєєв   253 дні тому   #  

Cемінар "Слобідськими стежками Великого Учителя" відбудеться 14-15.04 (Неділя-Понеділок).

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.