bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Команда 350.org розпочинає конкурс на участь в програмі «Активуй Енергію» 2019

Команда 350.org запрошує вас та вашу команду взяти участь у конкурсі програми «Активуй Енергію» 2019.

У 2018 році 4 міста в Україні підписали меморандум з 350.org про перехід на 100% ВДЕ до 2050 року і ми на цьому не зупиняємось!

Ви теж вірите, що подолати зміни клімату можна разом, здійснивши енергетичний перехід?
Ми запрошуємо вас та вашу команду взяти участь у конкурсі програми “Активуй Енергію” 2019, для спільної роботи над кампаніями по переходу міст на 100% ВДЕ. Запрошуємо заповнити  АНКЕТУ для участі в програмі та відкриваючому тренінгу з основ кампейнінгу 21-24 лютого в Миколаєві до 10 лютого 2019.

Перевага надається учасницям/кам з міст, що приймали участь в попередніх хвилях акцій 350.org “День Дій” та “Дій за Клімат”, але не вичерпується.

Що таке програма кліматичного лідерства Активуй Енергію 2019?

Це серія вебінарів, тренінгів, подій, мікро-грантів, спільнодії (всеукраїнських акцій), менторських сесій та розвитку тебе як кліматичної активістки/активіста та твоєї ініціативи, команди чи організації.

Тривалість: лютий – вересень 2019 (8 місяців).

Результат:

  • Напрацьована стратегія вашої команди в кампанії 100%  ВДЕ;
  • Проведене навчання для створення команди в місті яка веде кампанію;
  • Проведено ряд заходів для нарощування потужності і значущості теми ВДЕ для містян;
  • Потенційно заходи (тактики) кампанії призведуть до декларації переходу міста на 100%  ВДЕ.

Заходи обов’язкові для участі:

  • 4 денний тренінг з кампейнінгу 21-24 лютого 2019;
  • Кліматичний табір (літо 2019).

Часу в тиждень min 8 год.

Мікро-гранти. Після проходження тренінгу кожна команда чи одна особа, яка хоче створити команду і вести кампанію 100% ВДЕ в своєму місті зможе подати заявку на фінансування заходів кампанії та базові витрати для її ведення (до 1000 USD).

Контент навчання та розвитку

Що 2 тижні  в програми відбуватимуться індивідуальні / групові менторські дзвінки або навчальні вебінари на теми стратегії і планування кампанії, командної роботи, медіа та діджітал роботи, тактик кампанії, залучення людей, організації подій, залучення ресурсів.

Якщо ще не зробили це вище, то ось лінк на заповнення анкети.


Із запитаннями звертатись до координаторки з залучення людей в регіоні СЕКЦА

Інни Дацюк inna@350.org +3806315519

Контакти

  • Інни Дацюк inna@350.org +3806315519
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

Андрій Попов   467 днів тому   #  

Цікаво, а чи хтось із грантодавців зацікавлений в реальному розвитку ВДЕ в Україні? Маю комплексну програму для села, при чіткому виконанні положень якої, вже протягом першого року господарювання, мікро-фермер отримає з 1 га. землі до 10 тонн високоякісного біоетанолу, повністю забезпечить себе паливом на зиму та покращить якість роками виснаженої та отруєної хімією своєї пайової землі нашими горе-орендарями (латифундистами). Але, фінансування поки-що не знайшов... Наразі, планую запустити на невеликій ділянці проект з нуля, фіксуючи всі його етапи та реальні результати. Шкода, що кошти, так необхідні для розвитку реального сектора нашої економіки та покращання життя простих селян ідуть на бла-бла-бла "прожекти", а не на реальні справи...

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.