bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг для активістів: Моніторинг публічних закупівель (Одеса)

Команда громадської організації Офіс Регіонального Розвитку, у рамках проекту «Боротьба із корупцією та впровадження реформ на регіональному рівні», що реалізовується за фінансової підтримки Європейського Союзу, запросить кращих експертів-хедлайнерів спільноти DOZORRO, які безпосередньо залучені у розробку і здійснюють адвокацію реформи публічних закупівель в Україні. 

Більше тренінгів у розділі Тренінги.


Для кого? 

Тренінг розрахований на громадських активістів та журналістів, що працюють у сфері розслідувальної журналістики. 

 Що? 

Учасники заходу: сформують комплексне бачення організації моніторингової роботи публічних закупівель за допомогою існуючих електронних ресурсів; ознайомляться з найпоширенішими порушеннями законодавства про закупівлі, і зрозуміють, як їх виявляти; дізнаються про юридичну відповідальність та способи ініціювання процедур притягнення винних осіб до відповідальності за порушення законодавства у сфері публічних закупівель; познайомляться з лайфхаками аналітичної роботи у системі DOZORRO.

Детальна робоча програма тренінгу буде надіслана відібраним учасникам, разом із підтвердженням їх участі. 

 Як? 

Участь у тренінгу є безкоштовною. Через обмежену кількість місць, відбір учасників здійснюватиметься виключно на конкурсних засадах. Для подання заявки на участь у відборі, слід заповнити форму за посиланням: https://goo.gl/xWu6gi

???? Де і коли? 

Захід відбудеться в Impact Hub Odessa у конференц-залі Барселона (-1 поверх) за адресою: м. Одеса, вул. Грецька, 1а

Тренінг розпочнеться 28 липня 2018 року о 10 годині 00 хвилин.

З будь-яких питань щодо події звертайтесь за телефоном: (097)787-15-60 або пишіть нам на електронну пошту: office@rdo.org.ua

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

Сімашова Алла   811 днів тому   #  

тренінг лише для активістів Одеси чи всеукраїнський?

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.