bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Дводенний інтенсив з аналізу відкритих даних Open Data Story Camp

«Тексти» запрошують громадських активістів, екологів, розробників та журналістів, які цікавляться даними моніторингу поверхневих вод, взяти участь у дводенному воркшопі «Open Data Story Camp vol.3». Мета воркшопу - навчити роботі з відкритими даними. Дедлайн - 4 липня 2018 р. 

Більше тренінгів у розділі Тренінги.

Воркшоп буде цікавим для тих, хто прагне вийти на новий рівень розуміння принципів роботи з даними, хоче автоматизувати процеси обробки даних. Основою для роботи стануть дані екологічного моніторингу поверхневих вод, оприлюднені Державним агентством водних ресурсів України. Акцент під час заходу буде зроблений на картографії та роботі з геоданими.

Open Data Story Camp vol.3” відбудеться 13-14 липня 2018 року у Києві. Місце проведення буде повідомлене відібраним учасникам.

Під час воркшопу учасники:

- ознайомляться з даними, оприлюдненими Держводагенством, їхньою специфікою;

- розглянуть успішні закордонні приклади використання екологічних даних;

- дізнаються, як презентувати дані у вигляді карт, навчаться працювати в програмі QGIS для створення статичних та інтерактивних карт;

- працюватимуть в командах над ідеями своїх проектів, презентуватимуть та обговорюватимуть їх, отримають корисні поради та допомогу від менторів.

Фінальним результатом заходу буде проект на основі даних Держводагентства, який створить кожна група.

Тренінг буде корисним:

- громадським активіст(к)ам, які працюють з екологічними даними і потребують навичок автоматичної обробки даних;
- екологам, які досліджують сферу забруднення води, мають відповідні знання та кваліфікацію і хочуть автоматизувати роботу з відкритими даними;
- розробникам, які хотіли б навчитися працювати з показниками екологічних моніторингів та вміти їх візуалізувати, враховуючи географічну складову;
- журналіст(к)ам, які прагнуть опанувати використання ІТ-технологій у своїх розслідуваннях.

Програма воркшопу розрахована на два повних робочих дні. Участь - безоплатна.

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах. При відборі організатори нададуть перевагу таким заявникам, які мають хоча б мінімальний досвід аналізу і обробки даних та тим, хто досліджує сферу забруднення води. Втім, запрошуємо подаватися всіх, хто зацікавлений у тематиці заходу.

Для участі у тренінгу необхідно до 4 липня заповнити анкету.

Результати відбору ми повідомимо до 6 липня включно. Організатори залишають за собою право не пояснювати причин відмови претендентам, які не пройшли конкурсний відбір.

Програму проводить ГО «Агенція журналістики даних» за сприяння Державного агентства з питань електронного урядування України в рамках проекту USAID/UK aid та Фонду Євразія «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах».

Контакти

  • texty.team@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

Микола Насад   939 днів тому   #  

Доброго дня! Як буде вирішуватися питання для іногородніх з проживанням, харчуванням та компесаціей проїзду.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.