Молодіжний Тур Миру 2018

Миротворча організація «ПАКС» (Нідерланди) в четвертий раз організовує Молодіжний Тур Миру в Україні! Дедлайн - 20 червня 2018 року.

Більше тренінгів у розділі Тренінги 

У минулі три рази чотирнадцять молодих людей з різних регіонів країни подорожували Україною, відвідуючи різні регіони (схід, захід і центр), перебуваючи в громадах різних релігійних конфесій (протестантської, православної та греко-католицької). Протягом одинадцяти днів вони обговорювали такі теми як ідентичність, громадські ініціативи, ситуація в Україні (війна, стереотипи, поляризація), права людини, толерантність.
В цьому році в Турі Миру, крім молоді з України, зможуть взяти участь і молоді люди з Росії.

У супроводі фасилітатора Павла Козелецького та керівника програми «ПАКС» Сінти Депондт, учасники дізнаються про навички слухання, комунікації та планування соціальних змін, будуть працювати над особистим розвитком. Бачити інших, приймати різні точки зору та інтерпретації історичних і поточних подій, відкривати власну здатність ініціювати зміни - одні з головних цілей Тура в цьому році.

Вимоги до учасників

  • Вік - від 18 до 25 років.
  • Наявність думок про поточну ситуацію в Україні та про відносини з Росією, про те, що молоді люди можуть зробити, щоб їх регіон став комфортним і розвиненим.
  • Готовність і бажання говорити про війну, біженство, працювати з минулим і перспективами для України, навіть якщо навколо будуть різні точки зору.
  • Готовність почати свою подорож по Україні в компанії молодих людей і фасилітаторів.

За участь в Турі Миру - 2018 потрібно сплатити невеликий внесок в розмірі 350 гривень (тільки для учасників, які отримають позитивні відповіді на заявку). Всі інші витрати Туру (дорога, проживання, харчування, екскурсії) покриваються організацією «ПАКС», в тому числі буде покрита туристична страховка. Якщо ця сума є для завеликою, організатори просять повідомити про це на ел. пошту turmira2018@gmail.com і обговорити можливі рішення.

Заповнену заявку слід надсилати не пізніше 20-го червня 2018 року.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

Ольга Шаповал   356 днів тому   #  

Доброго дня! Скажіть будь ласка коли будуть відомі результати відбору у Молодіжний тур миру. Заздалегідь дякую.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.