bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Стартував онлайн-модуль для освітян «Протидія цькуванню в школі»

20 травня 2018 року ГО «Студена», спільно з освітянською платформою ЕдЕра запустили навчальний онлайн-модуль «Протидія цькуванню в школі» і запрошують долучатися до його проходження.

Більше тренінгів у розділі Тренінги

Цей модуль представлено в межах безкоштовного онлайн-курсу “Недискримінаційний підхід у навчанні”, розробленим провідними експертами та експертками з протидії ксенофобії і дискримінації спеціально для вчителів(-ьок) початкових класів, шкільних психологів, керівників(-иць) закладів освіти та батьків, який буде представлений у повному обсязі у липні.

Усі зацікавлені запрошуються стати “першопрохідцями” і протестувати формат онлайн-курсу, поділитися своїми побажаннями і зауваженнями. 

Під час проходження модулю слухачі дізнаються, що таке цькування (булінг), які є його види, якими є причини буллінгу, як йому запобігати у межах освітнього закладу і що можуть зробити батьки, вчителі, адміністрація шкіл, аби шкільний простір був безпечним до кожної дитини.

Усі охочі можуть зареєструватися у тестову групу за цим посиланням.


  

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

Юрій Шаповалов   773 дні тому   #  

Боротьба з цькуванням у підлітків буде дуже проблематичною в країні, де цькуванню піддається інтелектуальна спортивна гра – бридж. У багатьох країнах окрім масових спортивних змагань з бриджу, ця технологія використовується з неодмінним успіхом
у навчанні як у школах, так і університетах. Бридж є дисципліною в Академіях НАТО.
Євроінтеграція України без опанування цієї гри, буде лице частковою та дуже обмеженою.
Українці будуть відсутні на молодіжних Чемпіонатах Європи та Світу з бриджу
(у 2018р. МЧЄ у Хорватії з 11-18 липня, а МЧС буде у серпні в Китаї), зась буде і взяти участь студентам у Чемпіонаті Світу серед університетів з бриджу у Китаї з 24-29 жовтня.
Міносвіти бере екстенсивний курс в навчанні для молоді: 10, 11, 12 років навчання. А якщо, використовуючи досвід Швеції та Китаю, запровадити бридж, як предмет у школах, то
для отримання кращих результатів знадобиться 10, а може і 9 років.
Лідер Китаю Ден Сяопін все життя грав у бридж и це допомагало йому вивести свою країну в лідери світової економіки.

  •   Пiдписатися на новi
Ігор Алексєєв   772 дні тому   #  

Дуже цікаво... У Вірменії з давніх часів у школах грають у шахи.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.