bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Міжнародні можливості для молоді: як писати мотиваційний лист (Київ)

20 березня відбудеться майстер-клас про  міжнародні можливості для сучасної молоді, а саме про програму Erasmus+ та специфіку подання заявок на участь у ній. 

Для отримання роботи своєї мрії чи вступити до іноземного вишу, навіть найкращого резюме недостатньо. Неабияку роль нині відіграє мотиваційний лист – есе, метою якого привернути увагу до своєї особистості, сформувати позитивне перше враження і, щонайголовніше, отримати запрошення на співбесіду. 
А як же правильно написати його? Саме про це поговоримо на зустрічі яка відбудеться 20 березня в улюбленому просторі для студентів Лунотеці о 15:40. 

На заході буде можливість правильно писати та доведемо до ідеальності вже готові мотиваційні листи. В учасників буде прекрасна змога задати питання з приводу формулювання успішних мотиваційних листів, які гарантовано приведуть  на зустріч з роботодавцями компаній про які мрієте. 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.