Проект «Craft it!» запрошує хендмейдерів на тренінги з продажу та просування своїх виробів он-лайн

У березні та квітні для мешканців Київської, Житомирської, Чернігівської, Рівненської, Волинської областей відбудуться тренінги, спрямовані на подолання безробіття  і стимулювання самозайнятості серед майстрів, які займаються народними промислами та хендмейдом, використовують в своїй діяльності традиційні українські орнаменти чи технології. Дедлайн - 10 березня 2018 року (для першої хвилі) та 14 квітня 2018 року (для другої хвилі).

Більше тренінгів у розділі Тренінги

До участі в навчальних модулях проект «Craft it!» запрошує:

- майстрів, які добре знані в своєму регіоні, але б хотіли б навчитися продавати власні вироби ширшій аудиторії;

- хендмейдерів та ремісників, які окрім торгівлі на традиційних ярмарках та виставках прагнуть навчитися он-лайн продажам і дізнатися про ресурси, які допомагають це зробити;

- майстрів-початківців, які знають про можливості, що дає інтернет, але не знайомі з особливостями та специфікою таких продажів;

- авторів рукотворної (нехарчової) продукції, які хочуть дізнатися нові способи представлення себе та продажу власних виробів в інтернеті.

Тренінги відбуватимуться в рамках проекту «Craft It! Навчися і зроби» в партнерстві з E-Export School від Укрпошти.

Під час навчальних модулів учасникам запропонують огляд і специфіку продажу хенд-мейд виробів на ресурсах Crafta.ua, eBay, Amazon Handmade, Etsy та через соціальні мережі - Facebook та Іnstagram. Також учасники дізнаються про сучасне позиціонування виробів українських майстрів у світі та перспективи розвитку ринку. Окремо тренери розкажуть про суто практичні речі, з якими пов’язана торгівля на будь-якій платформі – доставка та оплата товару, питання безпеки і збереження, а також взаємодія з митницею.

Навчання проводитимуть досвідчені тренери та практикуючі продавці (Катерина Вітковська - Etsy, Олег Білоногий - eBay, Олександр Радич - Amazon Handmade).

Участь у тренінгах безкоштовна.

Обов’язкова умова – попередня реєстрація за посиланням bit.ly/polissyatrainings до 10 березня 2018 року (для першої хвилі) та 14 квітня 2018 року (для другої хвилі).

Орієнтовний перелік міст, де відбудуться навчання:

Житомирська область – Житомир, Новоград-Волинський;

Чернігівська область – Чернігів, Ніжин;

Рівненська область – Рівне, Дубно;

Київська область – Біла Церква, Буча;

Волинська область – Луцьк, Ковель.

Точний перелік міст та дати проведення буде надіслано зареєстрованим учасникам.

За більш детальною інформацією потрібно звертатися за адресою [email protected]

***

Довідково: У 2017 році в рамках Територіальної співпраці країн Східного партнерства (http://eaptc.eu), що реалізується за кошти Європейського Союзу та за адміністрування GIZ отримав підтримку транскордонний україно-білоруський проект «Розвиток традиційних народних ремесел як драйвер росту малого і середнього підприємництва та самозайнятості в прикордонних громадах».  Навчально-практичний блок «Craft It! Навчися і зроби» спрямований на підвищення знань щодо просування хенд-мейд товарів на різноманітних торгових майданчиках в інтернеті. Стратегічна мета проекту – сприяти поширенню альтернативних способів самозайнятості населення та продемонструвати модель та алгоритми поширення такого способу заробітку у сфері креативної економіки, всебічно сприяти розвитку цієї сфери і залученню до неї якомога більшої кількості людей.

Реалізацією проекту з української сторони займаються громадські організації «Український центр інтелектуального розвитку» та «УЦГІ «Світло».

Контакти

  • Проект «Craft it!»
  • Український центр інтелектуального розвитку, УЦГІ «Світло»
  • [email protected]
  • https://www.facebook.com/craft.it.eaptc/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

Галина Полищук   125 днів тому   #  

Що робити майстрам, які проживають в інших областях?

  •   Пiдписатися на новi
Шабанов Нікіта   125 днів тому   #  

На жаль, фінансування цього проекту поширюється тільки на ці прикордонні області. Майстри з інших областей можуть приїхати на заходи проекту, та отримувати навчальні матеріали з сайтів craftit.org.ua та групи https://www.facebook.com/craft.it.eaptc/

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.