bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Відкритий масовий англомовний онлайн-курс з медіа-грамотності

За підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні з січня до червня 2018 року буде реалізовано загальнодержавний проект - масовий відкритий онлайн-курс з медіа-грамотності (Massive Open Online Course - MOOC). Слухачі курсу зможуть вдосконалити знання англійської мови, та в той же час, дізнатися більше щодо сучасних засобів масової інформації. Дедлайн - 7 березня 2018 року.

Більше тренінгів у розділі Тренінги

Проект побудовано на матеріалах курсу English for Media Literacy навчальної он-лайн платформи Coursera. Більш детальна інформація доступна за адресою: https://www.coursera.org/learn/media. Це розвиваючий курс, що поєднує вивчення англійської мови та навички медіа-грамотності. Курс був спеціально розроблений з метою надати учням інформацію щодо медіа-грамотності та навчити найкращим шляхам отримання даних за допомогою сучасних засобів масової інформації. Участь в курсі вимагає знання англійської мови приблизно на рівні  B1 (згідно з загальноєвропейською класифікацією рівня володіння іноземною мовою CEFR).

 Участь у курсі безкоштовна. Слухачам курсу будуть допомагати кваліфіковані фасилітатори, фахівці з англійської мови. Курс містить шість 2-3 годинних групових зайнять з фасилітатором, та самостійну роботу. Після закінчення навчання слухачі отримають Сертифікат про походження курсу. Зайняття будуть відбуватися в наступних містах: Бучач, Вінниця, Житомир, Запоріжжя, Кам’янець-Подільський, Київ, Конотоп, Краматорськ, Кропивницький, Луцьк, Маріуполь, Мелітополь, Миколаїв, Одеса, Слов’янськ, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький. Дата початку зайнять – середина березня. Дата закінчення зайнять – кінець квітня. Точні дати та місця проведення зайнять будуть повідомлені відібраним слухачам регіональними фасилітаторами заздалегідь. 

Щоб взяти участь у конкурсі та стати слухачем курсу, потрібно заповнити анкету за посиланням goo.gl/dtZrt6 не пізніше ніж 7 березня 2018 року.

Результати конкурсу буде оголошено не пізніше 10 березня 2018 року. Конкурс базуватиметься на принципі регіонального представництва, рівня володіння англійською мовою та мотивації  кандидата.

У разі виникнення будь-яких питань щодо проекту потрібно телефонувати за номером +380 95 372 91 79 або писати на gosvitlo.info@gmail.com.

Масовий відкритий онлайн-курс англійської мови та медіа-грамотності проводиться Регіональним офісом з питань викладання англійської мови (RELO) та відділом преси, освіти та культури посольства США в Україні (Київ). В Україні проект виконує громадська організація “Український центр громадських ініціатив “Світло” (www.gosvitlo.org.ua).

Контакти

 • ГО “Український центр громадських ініціатив “Світло”
 • gosvitlo.info@gmail.com
 • +380 95 372 91 79
 • www.gosvitlo.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 3  - Нi  

Коментарі

Ольга Янишин   720 днів тому   #  

Чому майже не представлена Західна Україна: Львів, Івано-Франківськ, Чернівці чи Рівне? Там уже всі медіаграмотні й володіють англійською на вищому рівні?

 •   Пiдписатися на новi
Тягло Катерина    720 днів тому   #  

Добрий день. Зверніться, будь ласка, з питаннями, що стосуються проведення заходу, безпосередньо до організаторів за контактами: +380 95 372 91 79 або писати на gosvitlo.info@gmail.com
З повагою, команда ГУРТа

 •   Пiдписатися на новi
Антон Плаксун   718 днів тому   #  

На жаль, на конкурс фасілітаторів не було подано заявок з цих міст. Але ви можете прийняти участь в цьому курсі онлайн. Стежте за новинами на сайті gosvitlo.org.ua.

 •   Пiдписатися на новi
Ольга Леонтьєва   717 днів тому   #  

Доброго дня! Для участі в онлайн курсі потрібно заповнювати таку ж анкету чи якусь іншу? Дякую.

 •   Пiдписатися на новi
Тягло Катерина    717 днів тому   #  

Доброго дня, Ольго. З цього питання зверніться, будь ласка, до організаторів заходу: gosvitlo.info@gmail.com або
+380 95 372 91 79.
З повагою, команда ГУРТа

 •   Пiдписатися на новi
Ольга Янишин   716 днів тому   #  

Звичайну аннкету на https://www.coursera.org/learn/media. Але це не участь у конкурсі

 •   Пiдписатися на новi
 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.
<