Тренінг «Як звичайній людині впливати на владу?» (Маріуполь)

Українське представництво міжнародної антикорупційної організації Тransparency International запрошує активістів, журналістів та всіх, хто цікавиться прозорістю на тренінг в Маріуполі «Як звичайній людині впливати на владу?». На заході представники громадськості зможуть отримати теоретичні знання та практичні інструменти, за допомогою яких можна впливати на органи місцевого самоврядування та підвищувати прозорість рідного міста. Дедлайн - 15 лютого 2018 року.

Більше тренінгів у розділі Тренінги

Тренінг відбудеться у Маріуполі 19 лютого 2018 року у готелі «Посейдон» за адресою: Маріуполь, Приморський бульвар, 19. Реєстрація з 9.00 до 9.30

Для участі в заході обов’язково за посиланням https://goo.gl/forms/nLVcAr5KCUGKH5Pl1. Дедлайн реєстрації – 15 лютого 2018 року.

Тренером на заході буде Ольга Омельчук  - магістр державного управління, адвокат, експерт з місцевого розвитку, міський голова м.Нетішин (2010-1012 р.р.).

Разом із учасниками зосередяться на тому, як займатися моніторингом бюджету та контролювати роботу комунальних підприємств.

У рейтингу прозорості 100 міст України Маріуполь посідає 5 місце, піднявшись з 57 місця після використання експертних рекомендацій. Місто отримало тільки 53.55 бали зі 100. Найвищі бали місто набрало у сфері Інформації про роботу органів місцевої влади – 7.3 бали, а також у сфері Комунальне майно, отримавши 6.2 бали. Утім у сфері Соціальні послуги місто отримало 1 бал. А також лише 1.25 бали у сфері Житлової політики.

Сьогодні в Україні відбувається децентралізація, місцева влада отримує більше повноважень, а місцеві бюджети стають більш незалежними. Тому важливо створити та розвинути такі механізми моніторингу та громадського контролю, які будуть попереджати корупцію на регіональному рівні.

Контакт для медіа: Аліна Кобенко, менеджер з комунікацій проекту «Розбудова прозорості в містах України»

м.т. +38 0930648865,

e-mail: kobenko@ti-ukraine.org

Проект «Зроби місто прозорим, бери участь у врядуванні» виконується ТІ Україна у співпраці з Центром демократії та верховенства права в рамках проекту «Посилення коаліції РПР», який впроваджується за підтримки Європейського Союзу.

Transparency International Україна є представництвом глобальної антикорупційної мережі Transparency International, що працює більше як у 100 країнах світу. Місія ТІ Україна: знизити рівень корупції в Україні шляхом сприяння прозорості, підзвітності та доброчесності публічної влади і громадянського суспільства.

 

 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

Ольга Щербина   251 день тому   #  

Це тільки для маріупольців? І посилання не активне.

  •   Пiдписатися на новi
Тягло Катерина    248 днів тому   #  

Добрий день. Дякуємо за цікавість до інформації, розміщеної на порталі ГУРТ. Для отримання детальної інформації про тренінг зверніться, будь ласка, на електрону адресу організаторів: kobenko@ti-ukraine.org. З повагою, Катерина Тягло

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.