Навчальний курс для тренерів/ок в рамках міжнародної кампанії «Грай за Права Людини!» (Запоріжжя)

12-14 листопада 2017 року відбудеться навчальний курс для тренерів/ок (ТоТ) в м. Запоріжжя в рамках міжнародної кампанії «Грай за Права Людини!», яка поєднує навчання сучасним практикам залучення до масового спорту з освітою з прав людини. Дедлайн - 1 листопада 2017 року.

Запрошуються вчителі(-льки) з фізичної культури, молодіжні та соціальні працівники(-ці), спортсмени(-ки), активні громадяни(-ки) та представники(-ці) НУО, які вже використовують або прагнуть використовувати спорт в своїй посадовій чи волонтерській діяльності в м. Запоріжжя та Запорізькій області. 

При формуванні групи буде дотримано гендерного, вікового та соціального балансу, включаючи залучення людей з інвалідністю, представників етнічних меншин, внутрішньо переміщених осіб, людей групи ризику та у складних життєвих обставинах.

Організатори: БО «БФ «Ліга Толерантності» (www.facebook.com/loft.cfco) та 
ГО «Добросвіт» (www.facebook.com/ngo.dobrosvit)

Учасники(-ці) дізнаються про актуальні методики освіти з Прав Людини, молодіжні та правозахисні інституції Ради Європи, кращі світові практики миротворчої діяльності, можливості сталого професійного розвитку, створення відео-посібників, проектний менеджмент та неформальну освіту. Будуть презентовані та пропрацьовані особливості використання масового спорту як інструменту суспільних позитивних змін та активізації міжкультурних взаємовідносин, спираючись на дослідження та аналіз місцевого контексту.

Випускники(-ці) навчального курсу сформують компетенції в організації відкритих суспільно-корисних заходів на прикладі спортивно-просвітницького Фестивалю «Грай за Права Людини!» та отримають всебічну менторську підтримку в реалізації власних ініціатив.

Після проведення локальних заходів всі учасники(-ці) отримають Сертифікати з переліком досягнутих компетенцій та увійдуть до Міжнародної Мережі Тренерів з масового спорту та прав людини для подальшого спілкування, обміну досвідом, реалізації партнерських ініціатив, професійного та особистісного розвитку.

Кампанія «Грай за Права Людини!» має на меті включення молодих людей до спортивної та суспільної взаємодії на засадах інклюзивності, доступності та рівності. Через інноваційні навчальні курси для молодих тренерів/ок, які поєднують неформальну освіту з прав людини з формуванням компетенцій залучення до масового спорту, ми сприяємо появі рольових моделей для молоді, прикладів як на майданчику під час гри, так і в реальному житті, та надаємо їм менторську підтримку для реалізації власних спортивно-просвітницьких ініціатив у своїх громадах.

План заходів:

12 листопада - організаційна зустріч та обмін досвідом поміж БФ “Ліга Толерантності”, ГО “Добросвіт” та НУО/інституціями, які виявили зацікавленість в поширенні кампанії “Грай за Права Людини!”, налагодженні контактів та обговоренні спільних майбутніх дій.

13 листопада - інтерактивний навчальний курс (8 годин) для 12 тренерів із залучення до масового спорту та освіти з Прав Людини.

14 листопада - відкрите тренування та випускний інклюзивний спортивно-просвітницький Фестиваль “Грай за Права Людини!”.

Дізнайтесь більше про кампанію “Грай за Права Людини!” за посиланням.

Учасники(-ці) забезпечуються якісним здоровим харчуванням та методичними матеріалами. Витрати на подорож та проживання не відшкодовуються.

Реєстрація за посиланням goo.gl/V5XNEx

Дедлайн для подання заявки - 1 листопада 2017 року включно. Всі аплікант(к)и будуть сповіщені про результати відбору.

Будь ласка, при виникненні будь-яких запитань, звертайтесь виключно на [email protected] (відповідаємо впродовж 24-х годин).

Якщо Ваша НУО/інституція бажає взяти участь в організаційній зустрічі 12 листопада, надішліть лист на електрону пошту [email protected], в якому розкрийте потребу в одному-двух абзацах та наведіть додаткові контактні дані НУО/інституції та зацікавлених осіб. Будуть сповіщені лише відібрані НУО/інституції.

Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

Тетяна Хвостенко   337 днів тому   #  

Спонсорам пропоную перевірити як відбиралися учасники на яких засадах. Відповідність та інше. Тому що в нас на жаль, відбір некомпетентний!

  •   Пiдписатися на новi
Тетяна Хвостенко   337 днів тому   #  

Спонсорам пропоную перевірити як відбиралися учасники на яких засадах. Відповідність та інше. Тому що в нас на жаль, відбір некомпетентний!

  •   Пiдписатися на новi
Олександр Фомічов   337 днів тому   #  

Доброго дня!
Надайте, будь ласка, конкретні приклади.
З повагою,
Олександр

  •   Пiдписатися на новi
Тетяна Хвостенко   331 день тому   #  

Олександр, ці два однакові коментарі помилково на цій сторінці. Технічна помилка за некоректною роботою Інтернет. Вибачте.

  •   Пiдписатися на новi
Олександр Фомічов   331 день тому   #  

Дякую за роз'яснення, Тетяно!

З повагою,
Олександр

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.