bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Стажування молоді у сфері сільського туризму у Польщі

2-8 жовтня 2017 р. за сприяння «Польсько-Української ради обміну молоддю» за ініціативи Гуральського агротуристичного товариства (Польща) та Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні відбудеться проект «Молодий громадянин – досвідчений підприємець. Польсько-українські ідеї для сільських територій». Дедлайн - 10 вересня 2017 р.

Мета проекту: ознайомча поїздка молоді віком від 16 до 25 років до агротуристичних господарств Малопольського воєводства; підготовка галузевих матеріалів у електронній формі з розміщенням на навчальній платформі Moodle, яка надасть можливість отримувати нові профільні знання on-line усім бажаючим. Кожна зустріч передбачає отримання конкретних знань та практичного досвіду у сфері сільського туризму.

Тематика проекту: організація та маркетинг сільського туризму, пошук зовнішніх джерел фінансування агротуристичної діяльності, правове поле галузі, значення громадських організацій у розвитку сільського туризму, неформальне навчання агротуристичного бізнесу (методи самовдосконалення і джерела know-how).

Витрати: Всі витрати зі Львова покриваються організатором проекту, учасник вносить тільки організаційний внесок.

Кінцевий термін подання анкет: 10 вересня 2017 року (включно)

Анкету надсилайте за адресою:  kudlan@ukr.net

Кількість учасників проекту обмежена, тому прошу якомога швидше повідомити про Ваш намір взяти участь. Ми підтвердимо Вашу участь у заході на вказану Вами електронну адресу.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

Алла Зашейко   940 днів тому   #  

Доброго дня. Вартість внеску? Дякую

  •   Пiдписатися на новi
Іванна Бриштан   939 днів тому   #  

Доброго дня ! не можу зареєструватись, на стажування у Польші,як зайти на зсилку.

  •   Пiдписатися на новi
Назар Кудла   939 днів тому   #  

https://gurt.org.ua/news/trainings/40396/#comment51809

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.