bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Навчальний візит до Чеської Республіки

ПРООН в Україні запрошує представників громадських організацій та органів влади, що працюють з молоддю в Луганській та Донецькій областях взяти участь в навчальних візитах по обміну досвідом до Чехії у жовтні 2017 року. Дедлайн - 10 вересня 2017 р.

Більше тренінгів у розділі Тренінги.

Коли: Друга половина жовтня 2017 року (конкретна дата буде уточнена).

Для кого: Для 25 представників організацій громадянського суспільства та органів влади, що працюють з молоддю в Луганській та Донецькій областях на конкурсній основі. Якщо ви: 1) є представником неприбуткової організації або представником влади, працюєте в сфері освіти; 2) проживаєте на території Луганської або Донецької області; 3) віком не менше 18 років і маєте біометричний паспорт громадянина України; — можете заповнити цю анкету, обґрунтовано вказавши свою мотивацію щодо участі у візиті.

Основні теми візиту: Участь молоді у мобілізації спільноти; інклюзивність; екологічна освіта. У ході навчального візиту учасники отримають змогу ознайомитись з діяльністю громадянського сектору Чеської Республіки в рамках програм, орієнтованих на неформальну громадянську освіту; соціальну та політичну активність; залучення молоді до місцевої політики; суспільну участь у створенні громадських місць, урбанізм та екологію. Учасники також зможуть ознайомитись з прикладами соціального підприємництва. Результатом цього навчального візиту буде фінансова підтримка кращих ідей учасників з боку ПРООН.

Якщо ви бажаєте взяти участь у навчальному візиті, просимо заповнити цю анкету до 10-го вересня 2017 року.

Навчальний візит організований за фінансової підтримки Швеції та Швейцарської Конфедерації.

Більш детальна інформація за посиланням http://bit.ly/2xrDRQl

Навчальний візит організований за фінансової підтримки Швеції та Швейцарської Конфедерації.

Матеріал підготовлений у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

Олена Зельська   1042 дні тому   #  

Чи можна заповнити анкету, якщо закордонний паспорт - звичайного зразку?

  •   Пiдписатися на новi
Маркета Павликова   1039 днів тому   #  

Yes, if the number of your passport begins on letter "F".

  •   Пiдписатися на новi
Наталія Чудаєва   1038 днів тому   #  

Підкажіть, будь ласка, чи обов'язково тількі біометричний паспорт? А якщо оформити візу у закорднному паспорті звичайного зразку?

  •   Пiдписатися на новi
Маркета Павликова   1037 днів тому   #  

The biometric passport allows you to enter Schengen area, if apply for visa you need tourist visa up to 90 days.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.