bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг для тренерів «Основи врахування аспектів конфлікту та розбудова миру»

У період із вересня 2017 до березня 2018 року Форум НДО в Україні за підтримки Посольства Великої Британії проводить серію тренінгів для тренерів в рамках другого етапу проекту «Розбудова заради  майбутнього: цілісний підхід до зміцнення  громадянського суспільства на Донбасі». Тема першого спеціалізованого тренінгу для тренерів «Основи врахування аспектів конфлікту та розбудова миру». Дедлайн - 11 вересня 2017 р.

 

Дати: 26-29 вересня 2017

Мова: російська, англійська з перекладом на українську

Організатор: Форум НДО в Україні

Кінцевий термін подачі заявок: 11 вересня 2017

 

Завдання курсу

Навчальний курс проводиться з метою підготовки тренерів серед співробітників тих українських НДО, що працюють із наслідками конфлікту. Тренінг покликаний допомогти визначитися, яким чином поточна робота організації може бути використана для зміцнення відносин між різними частинами спільноти.

Тренінг охопить наступні теми:

 • базові концепти розбудови миру;
 • вступ до підходів конфліктної чутливості;
 • проведення контекстного аналізу і його використання в роботі;
 • розробка ініціативи розбудови миру та вимірювання її ефективності;
 • використання підходів врахування аспектів конфлікту для залучення більшої кількості стейкхолдерів;
 • розробка та оцінка тренінгових сесій;
 • презентація тренінгів та модерування дискусій.

Після завершення цього навчального курсу його учасники:

 • матимуть підготований навчальний модуль розробки проектів на тему розбудови миру та їхньої інтеграції в поточну роботу організації, інтегрований для донесення до цільової аудиторії.
 • отримають ряд інструментів, які допоможуть осмислити роботу їхньої організації з різними групами населення та можливості зробити свою організацію більш інклюзивною для різних частин населення.
 • отримають сертифікат, що підтверджує проходження курсу.

Профіль кандидатів

Даний курс спрямований на людей, що мають досвід навчання чи організації тренінгів. Перевага надається людям, що відповідають за проведення тренінгів/навчання у своїй діяльності. Також, в тренінгу можуть взяти участь керівники організацій, які мають право прийняття стратегічних рішень в своїх НДО та персонал, що часто та інтенсивно взаємодіє з цільовими групами.

Процес відбору

Ми прагнемо створити різносторонню групу учасників, що відповідають нижченаведеним вимогам та мають намір проводити тренінги на тему врахування аспектів конфлікту та розбудови миру.

Процес відбору буде здійснено відповідно до наступних критеріїв:

 • можливість організації, яку представлятиме кандидат, в подальшому використовувати та поширювати інструменти конфліктної чутливості;
 • чіткий план подальшого проведення навчальних тренінгів на тему врахування аспектів конфлікту та розбудови миру;
 • підтримка кандидата з боку керівника чи директора організації у формі наявності листа підтримки, у якому пояснюється яким чином організація сприятиме кандидату у подальшому застосуванні знань, здобутих під час курсу;
 • зобов’язання провести тренінг у своїй НДО чи громаді на основі опанованої методики;

Крім того, учасники повинні мати:

 • досвід проведення тренінгів в рамках своєї діяльності;
 • навички надання інформації різноманітним групам населення;
 • досвід безпосередньої роботи із цільовими спільнотами;

Кількість можливих учасників обмежена і становить 25 місць. Форум НДО в Україні не може гарантувати участь у тренінгу усім заявникам. Перевага буде надаватись:

 • організаціям-членам Форуму НДО в Україні;
 • співробітникам НДО, що працюють із наслідками збройного конфлікту на сході України;
 • співробітникам НДО в Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Харківській та Запорізькій областях;
 • співробітникам НДО, які діяли на сході Україні та перенесли свою діяльність до інших регіонів;

Про тренерів

Курс «Основи врахування аспектів конфлікту та розбудова миру» проводитимуть кваліфіковані тренери британської громадської ініціативи Peaceful Change Initiative.

Ентоні Фореман - старший радник з питань розбудови миру. Володіє більш ніж десятирічним досвідом міжнародного розвитку з різними організаціями, включаючи місцеві неурядові, міжнародні організації та установи Організації Об’єднаних Націй. Має досвід роботи з населенням, що постраждало від конфліктів в Ліберії, Судані, Чечні, Молдові та на Південному Кавказі.

Радж Бхарі - експерт у галузі розбудови миру з питань Лівії та Сирії. Володіє двадцятирічним досвідом роботи у сфері конфліктів на міжнародному рівні та у Великобританії. З 2002 року працював радником уряду Великої Британії з питань вирішення конфліктів та заходів із залучення громади.

Додаткова інформація

Проживання, харчування та проїзд учасників до місця проведення начального курсу забезпечуються організаторами в разі потреби. Проїзд компенсовується за наявності копії квитка (2 клас Інтерсіті / купе / автобус), проживання передбачене в двомісних номерах.

У разі виникнення запитань звертайтесь до Андрія Кришталя ([email protected])

Прийом заявок

Для участі у навчальній програмі необхідно заповнити онлайн-форму: https://goo.gl/forms/o2IVCxjksd60LkLh2. Усі заявники будуть повідомлені про результат відбору до 19 вересня 2017 року.

Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

Дойкова Юлія   1934 дні тому   #  

А в якому місті буде тренінг?

 •   Пiдписатися на новi
Андрій Кришталь   1934 дні тому   #  

У Києві

 •   Пiдписатися на новi
 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.