bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг «Права ВПО: «Несподіваний переїзд» (Київ)

19 серпня 2017 р. в м. Київ пройде комплексний тренінг для ВПО та всіх хто працює в цій сфері. На тренінгу учасники дізнаються всі нововведення законодавстві та пропрацюють психолочні бар'єри.

Тренінг проводять досвідчений юрист і психолог, особливістю є те, що він побудований  формі гри «Подорож на нове місце». Під керівництвом психологів у кожного буде можливість зануритися в минуле, проаналізувати які страхи та обмеження вони перенесли на нове місце та позбавитися від них. Тренінг допоможе не тільки дізнатися всі нововведення в законодавстві, а й звільнитися від блоків та викорінити причини лінощів, що не дають ВПО рухатися далі.

Крім того, в рамках проекту будуть надаватися юридичні консультації ( на вимогу) з питань, які учасники бажатимуть розглянути більш детально. Також їх буде винесено на розгляд на вебінарах

 Для кого буде корисним цей тренінг:

- для внутрішньопереміщених осіб

- для волонтерів що працюють з ВПО

- для представників ІГС та громадських активістів, що працюють з ВПО

На заході буде детально розглянуто особливості законодавчого регулювання таких сфер.

-          відновлення документів, прописки, реєстрації

-          покупка та оренда житла, кредитування

-          працевлаштування (чому роботодавцям вигідно брати на роботу переселенців?)

-          пільги та як ними  правильно користуватися

-          соціальні виплати та пенсії

-          відносини з військкоматом

Тривалість тренінгу з 10.00 до 18.00 19 серпня.

Де : БЦ Моріон, Голосіївська 15, Main Academy 8 поверх, 10 хвилин пішки від автовокзалу, 5 хвилин від ст. метро Голосіївська

Участь безкоштовна, обов’язкова реєстрація  за посиланням: http://bit.ly/2vaxAIY

Проїзд для іногородніх компенсується при наданні копії проїзних документів. Харчування надається. 

Проект реалізується Міжнародним Благодійним фондом Гарних справ за підтримки Фонду сприяння демократії при посольстві США.

Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

Контакти

  • Міжнародний Благодійний фондом Гарних справ
  • http://good-deeds.ua/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

ОЛЕНА ТІТОВА   1017 днів тому   #  

Чі треба чекати підтвердження участі,бо білетів на Київ вже майженемає?

  •   Пiдписатися на новi
ОЛЕНА ТІТОВА   1017 днів тому   #  

Білети зараз є на 16-17 чісла,а з Києва (зворотній напрямок) тільки на 20.Як бути?Для ночівлі є хостел, чи приприймете білети для відшкодування проїзду?

  •   Пiдписатися на новi
Колісник Наталія Павлівна   1016 днів тому   #  

Доброго дня, житло не надаємо так як тренінг однодневний, проїзд відшкодовуємо, за умови надання копії проїзних документів.
Якщо зараз немає квитків, давайте краще ми вас запишемо на аналогічний тренінг в вересні, дату та мсце повідомимо на наступному тижні, у Вас буде більше часу щоб взяти квиточки)

  •   Пiдписатися на новi
ОЛЕНА ТІТОВА   1016 днів тому   #  

Пані Наталя,я викладач за основним місцем роботи і у вересні мені буде складно відпроситися.Зараз є білети на 16-17 на Київ та 20-24 з Києва. Якщо ці дати вас влаштовують на білетах я приїду зараз.А проживання я сама собі сплачу.

  •   Пiдписатися на новi
Ольга Шаповал   1014 днів тому   #  

Добрий день! Ми заповнили анкети для участі у вашому тренінгу, підкажіть будь ласка коли можливо дізнатися про підтвердження участі у тренінгу. Дякую за відповідь.

  •   Пiдписатися на новi
Светлана Светлана   1014 днів тому   #  

Как всегда!!! Билеты куплены, деньги потрачены, а ехать некуда. Тренинг отменили без объяснения причин. Итак тяжело жить ВПО, так и тут.......

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.