bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

У Полтаві обговорять проблеми ВПО

Програма «Подолання соціальних наслідків конфлікту на Донбасі та незаконної анексії Криму за допомогою державних структур в Україні та громадянського суспільства» (Програма радників), яка започаткована Міністерством соціальної політики України та здійснюється канадською неурядовою організацією Stabilization Support Services завдяки фінансовій підтримці уряду Великої Британії, оголошує про зміну формату праці.

Ці зміни ставлять на меті виведення якості надання послуг переселенцям та їх інтеграцію на вищий рівень і тому, згортаючи особисті консультації для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) по всій країні, радники будуть зосереджуватися на співпраці з представниками системи соціального захисту та партнерами в громадському та державному секторах.

Частиною цієї діяльності є тренінговий компонент і 29.05. відбудуться два  чергові заходи:

 - о 10-00 зустріч з елементами  тренінгу «Інформаційна безпека. Робота із персональними даними осіб в контексті ЕІБД ПО та АСОПД». Запрошуються працівники системи соціального захисту, які безпосередньо задіяні у процедурах реєстрації та призначення соціальної допомоги ВПО.

         - о 14-00 зустріч в форматі «круглого столу» на тему «Взаємодія з органами системи соціального захисту, розвиток ефективної системи переадресації та підтримки ВПО». До участі запрошуються представники НУО, які надають допомогу ВПО,  представники ДСЗН, ЦСМ, ДМС, ЦЗ та інших органів, задіяних у наданні послуг ВПО.

Заходи відбудуться в приміщені інтеграційного центру для ВПО та місцевої громади за адресою: м. Полтава, вул. Шевченка, 13-А.

Попередня реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/bUFDnLH5NCe5K5cB3

або за телефоном 050-526-74-75

Радник Мінсоцполітики з питань ВПО по Полтавській області    В.Курилко .

Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

Контакти

  • 050-526-74-75
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

Олександр Багін   1087 днів тому   #  

Свій коментар не побачив.

  •   Пiдписатися на новi
Олександр Багін   1087 днів тому   #  

Частково дублюю коментар.
Преселенцям на місцях практично не допомогають. Виживають як могуть самі. Два роки я звертався від району до Мінсоцполітики (навіть заяви залишав в громадській приймальній), а потім з верху в низ і нічого. Нічого не вирішили. Від Міністерства отримав відповідь дивну - "... звертайтесь в район або в "Червоний хрест". А проблема була субсидій та реальної допомоги малозабезпеченим. Ця проблема досі так і не вирішена.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.