bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг «Захист прав ВПО: призначення всіх видів соціальних виплат» (Полтава)

Програма «Радник з питань ВПО» Полтавської області, запрошує 23.05.2017 р. о 10-00 на тренінг «Захист прав ВПО: призначення всіх видів соціальних виплат».

Програма “Радник з питань ВПО” Полтавської області, запрошує 23.05.2017 р. о 10-00 на тренінг «Захист прав ВПО: призначення всіх видів соціальних виплат» відбудеться в приміщенні Інтеграційного центру для ВПО  за адресою: м. Полтава, вул. Шевченка, 13-А.

Запрошуються внутрішньо переміщені особи, представники управління праці та соціального захисту населення України, представники Головного управління Пенсійного Фонду України в Полтавській області, представників засобів масової інформації, місцеві громадських організацій.

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/VFXpdO4OC3e33M2Q2

Тел. для довідок         050-526-74-75     Леся Геннадіївна

Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

 

Контакти

  • 050-526-74-75
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

Василь Бороздін   2020 днів тому   #  

Доброго дня. Чи відомо Вам, коли даний тренінг проводитиметься в Сумській області. Дякую.

  •   Пiдписатися на новi
Кобзар Олеся   2020 днів тому   #  

Доброго дня! В Сумській області також будуть проводити такі тренінги, тільки ми незнаємо дат!

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.