bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Набір на участь у школі «Інженери порозуміння»

Школа «Інженери порозуміння» - це річна інтенсивна навчальна програма для здобуття знань і навичок у сфері мирного врегулювання конфліктів та побудови миру. Дедлайн - 20 березня 2017 р. 

Навесні 2017 року відкриється перша в Україні школа з фасилітації діалогу “Інженери Порозуміння”, яка збільшить кількість фахівців, здатних ефективно працювати з конфліктами різних рівнів у суспільстві, трансформуючи їх у діалог та співпрацю. Особливістю проекту є інтенсивна 1-річна тренінгова програма із залученням міжнародних фахівців, що поєднує теорію з практикою. Очікується, що випускники школи стануть носіями цих навичок і застосовуватимуть їх у своїх спільнотах з метою зменшення поляризації та протистояння у різних сферах і на різних рівнях українського суспільства. 

Навчання в межах школи “Інженери Порозуміння” відбуватиметься у Києві впродовж одного календарного року і передбачатиме спільне перебування в інтегрованій громаді учасників та тренерів з виїздами на практику.

Участь у навчальній програмі передбачає конкурсний відбір і є безоплатною. Перевага надаватиметься кандидатам з Донецької, Луганської, Дніпровської, Харківської, Запорізької та Одеської областей.

Детальніше дізнатися про умови участі та заповнити анкету на участь можна на сайті https://peaceengineers.com.

Анкети приймаються до 20.03.17 (23:00) 

Організатори Школи — Український центр Ненасильницького спілкування і примирення “Простір Гідності” та нідерландська миротворча організація PAX. Проект реалізується в рамках програми “Культура діалогу і конструктивної взаємодії в Україні”, яка фінансується Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини (Auswärtiges Amt) і триватиме до кінця грудня 2018 р. Програмою передбачається фінансування організації навчання п’яти груп учасників: 3-х груп з повною зайнятістю і 2-х груп з частковою.

За додатковою інформацією звертайтеся на пошту info@peaceengineers.com або за телефоном +380502818047

Детальніше про проект:

Під словосполученням «Інженерія Порозуміння» ми розуміємо широкий набір методологій, які націлені на відновлення, розбудову і збереження миру у громаді. Для цього Інженерам Порозуміння потрібно володіти знаннями та навичками як на мікро-, так  і на макрорівнях.  На макрорівні Інженери Порозуміння працюють з психо-емоційним відновленням осіб, які перебувають у кризовому стані через пережите насильство чи конфлікт, готують їх до процесу примирення і відновлення внутрішнього миру для благополучного продовження життя. На макрорівні Інженери Порозуміння вивчають та аналізують причини й рушійні сили конфліктів, планують і здійснюють стратегічну й тактичну інтервенцію (втручання), яка, за умов успіху, сприятиме налагодженню співпраці, зменшенню рівня насильства і заподіяної конфліктом шкоди.

Довідка про організаторів з українського боку:

ГО «Український центр Ненасильницького спілкування і примирення “Простір Гідності”» діє в Україні з метою сприяння розвитку суспільної культури діалогу через поширення методик та навичок запобігання і врегулювання насильницьких конфліктів різних ступенів на різних рівнях суспільства, а також налагодження діалогів між конфліктуючими сторонами для відновлення взаєморозуміння і заснування передумов для спільного розвитку.

                                                 

Контакти

  • info@peaceengineers.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

Сімашова Алла   1244 дні тому   #  

Витрати на проїзд то проживання відшкодовуються?

  •   Пiдписатися на новi
Тетяна Астахова   1242 дні тому   #  

Учасникам забезпечується проживання та відшкодовуються транспортні витрати для участі в пробному тренінгу (квітень 2017). Для школи "Інженери Порозуміння" також забезпечується житло.

  •   Пiдписатися на новi
Сімашова Алла   1242 дні тому   #  

Дякую)

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.