bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг для ВПО від ГО «Інститут гендерних трансформацій» (Полтава)

Громадська організація «Інститут гендерних трансформацій» в рамках проекту «Соціальний капітал жіноцтва Полтавщини – жінкам ВПО», який реалізується за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні, розпочинає низку тренінгів та семінарів з засад громадського лобіювання та адвокації.

Черговий тренінг «Інструменти комунікацій влади з громадськістю: регіональний вимір» відбудеться 13 січня 2017 року о 12-00 в приміщенні Інтеграційного центру для ВПО за адресою: м. Полтава, вул.. Шевченко, 13-А.

Проводять тренінг Олександр Отич, заступник начальника управління - начальник відділу взаємодії з громадськими об’єднаннями Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації та радниця Міністерства соціальної політики з питань ВПО по Полтавській області Вікторія Курилко.

Запрошуються внутрішньо переміщені особи, представники органів влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, журналісти, реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/gXqivql4lsdqcaPS2.

Проект здійснено за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

тел. для довідок: 050-526-74-75 0532-50-03-15

Контакти

  • 050-526-74-75
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

Олександр Малицький   2159 днів тому   #  

Хрисос Народився!
Чи може взяти участь журналістка екологічної газети Миколаївської обласної молодіжної грмадської організації "Зелений рух"?
З повагою, голо. "Зеленого руху", ред. газети "Будьмо!", член Громадської Ліги "Україна-НАТО", 093-5549446

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.