bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Освітній проект «Лабораторія трансформації»
17.05.2016

Розпочинається прийом заявок щодо участі в освітньому проекті «Лабораторія трансформації» (другий етап PLANZ)  для представників малих міст України. Організатори проекту: Goethe-Institute Ukraine, ГО «Інститут культурної політики» міста Вінниці за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Проект відбувається за сприяння Жмеринської міської ради.

11-12 червня та 07-09.11.2016 відбудуться два воркшопах, присвячені тому як створювати мистецькі проекти з трансформації публічних просторів у маленьких містах. Під час їх проведення будуть розроблені чотири проекти, що будуть реалізовані в малих містах України протягом 2017 року.

Запрошуємо лідерів віком 20 - 45 років  з малих міст України та районних центрів взяти участь у воркшопах. Навчання дасть можливість підвищити Ваш рівень знань та отримати практичні навики з організації та проведення проектів, спрямованих на трансформацію міських просторів.

Вимоги до учасників:

  • Лідери, активісти, незалежно від Вашої приналежності до будь-якої організації в сфері культури, освіти та роботи з молоддю.
  • Бажано базове володіння англійською мовою.

Усі зацікавлені кандидати повинні заповнити анкету он-лайн за посиланням.

Відібрані учасники зобов’язуються бути присутніми протягом всього воркшопу з 10:00 до 18:00 11 та 12 червня та 07-09.11.2016

Кінцевий термін реєстрації: 26 травня 2016 року.

Учасники будуть проінформовані про відбір до 28 травня.

Організатори покривають витрати на проїзд,  проживання та харчування  під час семінару.

Контакти

Коментарі

Світлана Кошеленко    2890 днів тому   #  

В посиланні не вірна on-line заявка

  •   Пiдписатися на новi
Мазипчук Максим   2889 днів тому   #  

Дякуємо, що звернули увагу. Оn-line заявка виправлена.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.