bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Друга антикорупційна школа ПРООН (Київ)
31.03.2016

25-27 квітня 2016 року Програма розвитку ООН запрошує повчитися, подумати та подискутувати про декларації чиновників та регулювання конфлікту інтересів. Якщо Ви маєте активну позицію та займаєтесь громадською діяльністю в одному із регіонів України, Друга антикорупційна школа ПРООН саме для Вас!

Цього року Україну чекає повний запуск Національного агентства з питань запобігання корупції. Як Нацагентство, так і громадськість вже зовсім скоро матимуть доступ до електронної системи декларацій майна чиновників та можливість їх перевіряти. НАЗК матиме для цього спеціалізовані інструменти. Але які інструменти перевірки декларацій є у громадськості? Які реєстри відкриті? Чи будуть декларації опубліковані в загальнодоступному реєстрі? Як працюватиме електронна система декларування? Яку відповідальність нестиме чиновник за неправдиві дані в деклараціях? Перша частина Антикорупційної школи ПРООН буде присвячена відповідям саме на ці питання, які ми знаходитимемо разом з найефективнішими громадськими експертами.

У другій частині школи говоритимемо про запобігання конфлікту інтересів. Депутат місцевої ради відверто лобіює питання, пов’язані з його бізнес інтересами? Експерти поділяться найкращими практиками регулювання та запобігання конфлікту інтересів на місцевому рівні. Навчання завершиться розглядом практичних кейсів та командним «мозковим штурмом» щодо можливих регіональних проектів.

Зареєструватися для участі в заході можна за посиланням. 

Участь у заході безкоштовна. Проїзд та трансфер будуть відшкодовані організаторами.

Дедлайн подачі заявок – 13 квітня 2016 року, 23:59. Учасників, обраних для участі, буде повідомлено додатково.

Контакти

Коментарі

Юрій Ніколаєв   2968 днів тому   #  

Проживання відшкодовується?

  •   Пiдписатися на новi
Галина Кохан   2962 дні тому   #  

Доброго дня, так, ПРООН відшкодовує учасникам проїзд і проживання

  •   Пiдписатися на новi
Христина Біла   2962 дні тому   #  

Не можу надіслати листа на вказану ел.адресу (приходить автоматична відповідь про те, що лист не може бути доставлений).. Чи це якась тимчасова помилка, чи адреса неробоча? Дякую.

  •   Пiдписатися на новi
Христина Біла   2960 днів тому   #  

Ау.. Сконтактувати з ПРООН не так легко, як виявляється.. На електронну скриньку листи не доставляються, і тут відповіді немає..
В анонсі події вказано, що учасників, обраних для участі, буде повідомлено додатково, але не вказано, коли саме. Як можна з вами зв'язатися для уточнення?

  •   Пiдписатися на новi
Галина Кохан   2960 днів тому   #  

Доброго дня! Учасників Другої антикорупційної школи ПРООН було повідомлено вчора. На жаль, наші технічні можливості запросити до участі в Школі обмежені і до участі у Школі ми запрошуємо 30 учасників. Цього року величезний конкурс - 8 чоловік на місце. У випадку, якщо Ви не отримали від нас електронного листа на пошту, яку Ви зазначили у своїй заявці, або телефонний дзвінок, Вас. на жаль, не було обрано для участі у Школі. Проте ми будемо проводити пізніше ще регіональні школи і осінню Третю школу ПРООН, і Ви можете спробувати свої сили ще раз. Успіхів!

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.