Тренінг буде корисним координаторам та менеджерам волонтерських програм, керівникам громадських та благодійних організацій, лідерам місцевих громад.
Для участі в тренінгу необхідно подати заявку, в якій вказати таку інформацію:
Заявку необхідно надіслати до 18:00 18 листопада 2013 року на електронну адресу [email protected]
Відібрані учасники будуть запрошені на захід не пізніше 25 листопада 2013 року.
УВАГА!!! Організатори забезпечують учасників навчальними матеріалами та харчуванням 6-7 грудня 2013р. (обіди та перерви на каву). Для представників регіональних організацій участь у тренінгу безкоштовна. Для представників київських організацій розмір реєстраційного внескускладає 400 грн. за учасника.
У разі необхідності, учасникам з інших міст організатори допоможуть із забезпеченням проживання з 6 по 7 грудня 2013р.
Будемо раді вітати вас на тренінгу “Ефективний менеджмент волонтерських програм”!
Кількість учасників обмежена.
Контакти:
Лисенко Тетяна, Центр волонтеріату “Добра Воля”, [email protected]
Коментарі
Була учасником одного з тренінгів. Рекомендую всім NGO-шнікам, які працюють з волонтерами. Це реальний досвід і вміння написати правильно і доступно волонтерську програму.
нажаль, пропустив цю нагоду...
Дякуємо, Анно! Приємно читати такі відгуки від професіоналів.
На наших тренінгах зібрані поради та методи для написання та впровадження волонтерських програм із власного досвіду команди ЦВ "Добра Воля". Із задоволенням чекаємо на наших тренінгах
У цьому році мала честь отримати нагороду "Волонтер року 2012". Дякую! Приємно, що моя праця не залишилася непомітною у столиці, однак прикро, що місцеві чиновники ігнорують громадські організації, і тільки роблять вигляд, що ніби-то співпрацюють з нами. Насправді всі наші ініціативи тонуть у морі байдужості та бездіяльності дрібних начальничків, і ота вихолощена гром. рада при РДА лише дратує громадських активістів, бо користі у такому спілкуванні поки що немає. НАВЧІТЬ, як мотивувати державних службовців йти на діалог "рівний - рівному", і як гром. активістам залучати бюджетників до співпраці на виконання проектів на безоплатній основі.
Вікторія, Ви піднімаєте цікаве і важливе питання. Це співпраця з владою. У випадку ІГС, це в першу чергу співпраця з управліннями чи департаментами з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю відповідних ОДА чи РДА. Це окрема тема і інший тренінг. Для багатьох представників ГО було б корисно пройти таке навчання.
Згодна, що у минулому коментарі я відхилилася від чітко означеної тематики волонтерства. Але то був емоційний сплеск, бо повернулася з тої ж таки гром. ради, яку організував наш відділ комунікацій з громадськістю (саме так нині називаються відділи внутрішньої політики при РДА). Навчання треба проводити СПІЛЬНО для ГО-шників і спеціалістів цих відділів. Якщо окремо - то неефективно.
Щойно я спілкувалася з головою ГО дітей-інвалідів, яка теж переймається питаннями залучення волонтерів. Сама вона волонтерує та займається благодійною діяльністю вже давно. І ми спільно з нею готуємо матеріал до чергового номеру нашої громадської газети про волонтерсво і благодійність. І у нас виникає багато питань: як організувати у нас школу волонтерів, створити місцевий центр соціальної реабілітації для сімей, у яких проживають діти-інваліди, хто допоможе організовувати літній відпочинок та оздоровлення дітей-інвалідів із соціально незахищених родин; яким чином налагодити збір коштів на проведення дня інваліда... Перелік цих питань-проблем досить масштабний, особливо для таких віддалених від цивілізації регіонів як Бессарабія.
Дякую, Анно. Щодо коментарів Вікторії. На жаль, таке трапляється. Сподіваюсь, що, після опрацювання на тренінгу теми "Оцінка ефективності волонтерської програми", подібні випадки в роботі організацій будуть зустрічатися рідше.