bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Набір до «Школи Практичної Аналітики»

ЧОО ВМГО «Демократичний Альянс» спільно з ГО «Захист» та Політологічним науковим товариством «Аналітик» запрошують студентів на «Школу Практичної Аналітики» (м.Чернівці, 16.02 – 29.03.2012).

Проект сприятиме формуванню у студентів теоретичної бази та практичних навиків в області аналітики, розвитку критичного мислення, вміння працювати з інформацією.

Мета проекту – створення дослідницької аналітичної групи, яка б своєчасно реагувала на динаміку регіональних проблем, проводила ґрунтовні аналітичні дослідження, виробляла можливі варіанти рішень і висвітлювала у місцевих ЗМІ.

Навчальний проект «Школа практичної аналітики» робить акцент також на розширенні світогляду учасників задля ефективного використання набутих навиків у науковій та громадській діяльності.

«Школа Практичної Аналітики» – реальна можливість познайомитися з успішними аналітиками Чернівців та України, перейняти їх досвід та дізнатися більше про процес пошуку відповідей на важливі суспільні питання. У рамках Школи ти дізнаєшся про основні методи та інструменти роботи аналітика, методи здійснення кількісних та якісних соціологічних досліджень, психологічні особливості роботи аналітика, використання нових медіа у аналітичній роботі, написання інформаційних запитів та аналітичних статей, використання аналітики у виборчих кампаніях, проведення інформаційно-аналітичних кампаній та про роботу в аналітичних групах.

У рамках Школи проводитимуться:

 • Тренінги з розвитку аналітичних навиків;
 • Семінари та майстер-класи з фахівцями;
 • Дискусії з відомими журналістами та громадськими діячами;
 • Командна розробка та проведення власної інформаційно-аналітичної кампанії.

Після закінчення Школи ти:

 • * Здобудеш цінний досвід роботи в аналітичній групі;
 • Навчишся використовувати нові медіа у аналітичній роботі;
 • Оволодієш умінням написання якісних аналітичних матеріалів та дебатних статей;
 • Зрозумієш як працює громадська організація, політична партія, органи державної влади;
 • Познайомишся з людьми, котрі поділяють твої погляди та прагнення.

Для участі у Школі необхідно до 10-го лютого (включно) заповнити аплікаційну форму на сайті Школи, та пройти співбесіду.

Участь у проекті є БЕЗКОШТОВНОЮ для всіх, хто пройшов конкурсний відбір. Прослухавши теоретичну програму курсу та виконавши практичні завдання, випускники Школи отримують сертифікати.

Для тих хто не пройшов у ряди учасників Школи надаватиметься можливість платного відвідувати навчальні заняття.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

Сергій Сухобойченко   3168 днів тому   #  

Пробую вставити активне посилання із http://www.scribd.com
Може кому буде цікаво.

http://www.scribd.com/Sergey380/d/53740852-%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0-%D0%95%D0%B2%D0%BF%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%B8

 •   Пiдписатися на новi
Юлія Гончар   3166 днів тому   #  

Ого, класна політична карта! Така об'ємна.

 •   Пiдписатися на новi
 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.