bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Відкрито реєстрацію на тренінги з підприємництва у вересні
17.08.2023

Якщо ви розмірковуєте з чого розпочати свій бізнес, які послідовні кроки робити та де можна отримати стартовий капітал або потребуєте додаткових знань щодо відновлення роботи вашого бізнесу на новому місці – подавайте заявку на участь у тренінгу “Розпочни свій бізнес”, програма якого використовується у більш ніж 100 країнах.

Ресурсний центр ГУРТ, в межах проєкту Міжнародної організації праці «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» за фінансування Міністерства закордонних справ Данії, проводить безоплатне навчання майбутніх підприємців та підприємців-початківців, які бажають отримати нові навички ведення підприємницької діяльності, започаткувати чи розвинути власну справу, навчитися писати бізнес-план, взяти участь у тренінгу «Розпочни свій бізнес». 

Програма навчального триденного тренінгу включає такі теми:

• пошук та оцінка бізнес-ідеї

• маркетинговий план

• кадрове забезпечення

• організація та управління

• розрахунок собівартості

• фінансове планування

• можливості залучення фінансування

• написання бізнес-плану

В ході тренінгу учасники спробують себе у ролі підприємців через унікальну бізнес-гру, що розроблена Міжнародною організацією праці та відтворюється тільки сертифікованими тренерами в ході навчальної програми.

 

Графік проведення тренінгів та кінцевий термін прийому заявок: 

12-14 вересня м. Ужгород (дедлайн 4 вересня )

13-15 вересня м. Біла Церква (дедлайн 4 вересня )

15-17 вересня м. Бровари (дедлайн 12 вересня)

16-18 вересня м. Мукачево (дедлайн 12 вересня)

22-24 вересня м. Кам’янець-Подільський (дедлайн 17 вересня)

Якщо ви проживаєте в одному із запропонованих міст, реєструйтеся, отримуйте знання для започаткування власної справи, систематизуйте бізнес-процеси, створюйте нові робочі місця та сприяйте відновленню економіки України разом!

Відібрані учасники отримають лист-запрошення  від організаторів із усіма логістичними та програмними деталями на вказану у реєстраційній формі електронну адресу. 

Увага! Участь у тренінгах безоплатна. Організатори забезпечують учасників навчальними матеріалами та харчуванням під час проведення тренінгу. Будь-які транспортні витрати учасників або витрати на проживання не відшкодовуються.

Тренінги проводяться Ресурсним центром ГУРТ у рамках проєкту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», який здійснюється Міжнародною організацією праці за фінансування Міністерства закордонних справ Данії, та за підтримки Міністерства економіки України.

Коментарі

Андрій   337 днів тому   #  

Я був на даному тренінгу і рекомендую його тим, хто бажає зрозуміти процес побудови власного бізнесу. Це безпечне середовище для опрацювання вашої бізнес-ідеї в контексті її реалізації.

Мої поради:
- майте напоготові конкретну підприємницьку ідею
- під час заходу задавайте будь-які питання з теми, навіть, на вашу думку безглузді
- приймайте участь у всіх етапах, будьте проактивними

  •   Пiдписатися на новi
Alla Zhuravel   335 днів тому   #  

Дякую за відгук!

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.