bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Ресурси для неприбуткових організацій, що постраждали внаслідок війни в Україні

В продовження кампанії із мобілізації потенціалу громадського сектора #згуртовані: «Ми з України. Ми працюємо!» та всупереч тому, що 24 лютого росія порушила міжнародне право, прийшовши з війною в нашу незалежну державу. Наші партнери, представники глобальної мережі TechSoup, солідарні з нашими громадянами та громадянським суспільством України та підтримують українські ОГС, які працюють в Україні та для неї, забезпечуючи їх доступом до критичних технологій та відповідних ресурсів. TechSoup прагне надати некомерційним організаціям інструменти, необхідні для безпечного обслуговування найбільш уразливих спільнот.

 

Щоб підтримати організації громадянського суспільства, які служать тим, хто рятується від насильства і захищає суверенітет України, та забезпечити їм надійний захист від кібератак, компанія Bitdefender пропонує отримати безкоштовно до 50 ліцензій на свої рішення з кібербезпеки. Нагадуємо, що продукція Bitdefender зайняла перше місце в списках організацій, які тестують програмне забезпечення з кібербезпеки, зокрема AV-Test, AV-Comparatives, Checkmark, ICSA Lab і журналу Virus Bulletin. Після десяти років протидії шкідливим програмам та іншим онлайн-злочинам, Bitdefender є лідером галузі.

 

Окрім пільгового програмного забезпечення, TechSoup надає представникам громадських організацій доступ до актуальних навчальних матеріалів (всі матеріали викладені англійською мовою):

1. Курси з кібербезпеки:

дізнайтеся про практичні підходи, які допоможуть зробити роботу вашої організації безпечнішою та підвищити її здатність мати соціальний вплив. Також співробітники та волонтери будь-якої української організації можуть безкоштовно пройти три курси TechSoup, підключившись за посиланням.

 

2. Подкасти з протидії дезінформації:

     •    розмова з Веронікою Віховою, експертом з питань дезінформації та операцій впливу: Informing on disinformation

    •   розмова з Катериною Крук, спеціалістом із комунікацій та політологом, присвячена міжнародним відносинам та дезінформаційним кампаніям в Україні: Fighting with disinformation

 

3. Вебінар та подкаст, які допоможуть зберегти психологічне благополуччя:

     •    вебінар: Як керувати своєю присутністю в Інтернеті, як відбуваються переслідування в Інтернеті та як зменшити їх психологічні та емоційні наслідки: How to Protect One’s Well-Being While Online

   •   подкаст: розмова про культуру добробуту зі Сьюзен Комфорт, співзасновницею Nonprofit Wellness: Burnout among activists.

 

Ресурсний центр ГУРТ разом з глобальною мережею TechSoup активно працюють над підвищенням безпеки організацій громадянського суспільства за допомогою відповідних інструментів та навчання.

Разом ми зможемо побудувати більш захищене громадянське суспільство.

#згуртовані

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

Святослав Сурма   279 днів тому   #  

Вітаю колеги, якщо можна, то надайте інформацію про пропозицію: "компанія Bitdefender пропонує отримати безкоштовно до 50 ліцензій на свої рішення з кібербезпеки". Посилання, кроки, умови... Будемо вдячні!

  •   Пiдписатися на новi
ГУРТ   279 днів тому   #  

Добрий день, Святославе!
Отримати продукцію компанії Bitdefender ви можете, зробивши запит на платформі Техсуп Україна: https://ukraine.techsoup.global/product-catalog?order_by=most-popular&filter_donor_partner=255&filter_software_category=&filter_media=&filter_platform=&form_build_id=form-eaZoMJOT_4INdz3ZukMsbWKLA_9BbFaDNjiZ12-wbPo&form_token=VEiuWr-e60xxZfpb9o6XfcI-KMt0KMcoDAXENHnMwYQ&form_id=ts_stock_product_catalog_filters_form

Якщо ваша організація ще не зареєстрована на платформі Техсуп Україна, ви можете зареєструватися за посиланням: https://ukraine.techsoup.global

Більше інформації про програмне забезпечення Bitdefender:
https://gurt.org.ua/news/recent/77041/
https://ukraine.techsoup.global/bitdefender

  •   Пiдписатися на новi
Святослав Сурма   278 днів тому   #  

Дякую Вам за грунтовну відповідь, але зайшовши на потрібний нам продукт отримали повідомлення: ВИБАЧТЕ, АЛЕ ОРГАНІЗАЦІЯ НЕ ПРИЙНЯТНА.
У чому проблема, в нашій реєстрації на Вашому сайті, чи у іншому?..

  •   Пiдписатися на новi
ГУРТ   278 днів тому   #  

Пане Святослав, напишіть, будь ласка, на пошту [email protected] назву вашої організації та короткий опис проблеми. Вам обов'язково допоможуть.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.