bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Кращі практики ЦТ ОГС України: частина 1. Досвід Одеського КВУ

Чи знаєте ви про ТОП-10 продуктів Microsoft для неприбуткових організацій? Про Microsoft 365 - хмарне рішення, що дозволяє користуватись пакетом програм  Office 2019 та Windows 10 – знають, сподіваємось, усі наші підписники. А от щодо інших продуктів з ТОП-10, напевне, не кожен знає чи чув. Те ж саме стосується ресурсу Google for Nonprofits. Багато хто почав використовувати Google Workspace, а от Google Ad, YouTube Nonprofit Program та інші інструменти Google все ще тільки набирають популярності серед неприбуткових організацій. 

У серпні ми будемо знайомити вас із кращими практиками впровадження хмарних рішень, які нещодавно були озвучені на конференції для ОГС, присвяченій цифровій трансформації.  
Сьогодні пропонуємо ознайомитись з досвідом Одеської обласної організації “Комітет виборців України”: як і чому організація почала використовувати хмарні сервіси, і яким чином впроваджувались технологічні зміни. 
 
Конференція "Кращі практики цифрової трансформації ОГС України", частина 1. Досвід Одеського КВУ 
 

 

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, де ви знайдете більше інформації про хмарні рішення та їх використання. 
 
Дякуємо Посольству США за підтримку в реалізації проєкту “Акселератор цифрової трансформації: посилення впливу ОГС завдяки впровадженню технологій”, в межах якого ми мали змогу дослідити потреби, надати організаціям супровід, провести просвітницькі вебінари, а також ділитись цінним досвідом з вами. 
 
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

Ігор Алексєєв   282 дні тому   #  

Найкращі практики цифрової трансформації - це перехід на вільне проґрамне забезпечення.
Його існує достатньо для ефективного, безкоштовного і законного задоволення безлічі потреб ГО. Воно менш поширене, аніж продукти ґлобального монополіста Майкрософт тільки через невігластво широких верств населення.

  •   Пiдписатися на новi
Богдан Маслич   280 днів тому   #  

Пане Ігоре, Ваша позиція давно відома. Якби все було так, як пишете Ви, до програми ТехСуп не зверталися б ОГС з усього світу. На жаль, у безплатного "вільного" ПЗ є свої вади. Вже восени ми плануємо знайомити користувачів порталу ГУРТ з історіями тих ОГС, яким довелося відмовитися від "вільного" ПЗ на користь більш ефективних варіантів.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.