bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Візьми участь у кастингу і стань зіркою нового онлайн курсу!

ГУРТ проводить кастинг. Шукаємо розумних та красивих ведучих нового онлайн курсу з відкритих даних. Стань зіркою одного з восьми розділів онлайн курсу та допоможи громадянському суспільству опанувати нові знання у цікавому форматі.

Кастинг відбуватиметься у два етапи. Участь у першому етапі відкрита для небайдужих усіх можливих гендерів, хто зробить коротке відео зі словами «Прем’єра нового онлайн курсу з відкритих даних від Ресурсного центру ГУРТ відбудеться у вересні 2021 року» та розмістить його з хештегом #GURTOpenData на своїй сторінці в соціальних мережах:

Тривалість відео – максимум 30 секунд.

Перший етап завершується 28 травня, тож мерщій записуй і викладай ролик!

Автори найкращих відео будуть запрошені на другий етап кастингу: онлайн інтерв’ю. За результатами інтерв’ю буде відібрано до 8 осіб, які стануть ведучими онлайн курсу.

Зйомки відео для онлайн курсу відбуватимуться у Києві у червні 2021 року. Відібраним ведучим буде забезпечене проживання та харчування під час зйомок у Києві, відшкодовано проїзні витрати, а також сплачено гонорар.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 6  - Нi  

Коментарі

Тарас Курьян   455 днів тому   #  

Реклама "Ресурсний Центр Гурт Портал суспільно активних Громадян". 2021 Діяч Релігіі та Мистецтва (Організатор та Ведучий тренінгів Кіноактор):Тарас Кур'ян Київ.
https://youtu.be/TabkgoUouOY

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.