bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Отримай пільгове програмне забезпечення від TechSoup Україна – підтримай Фонд «Повернись живим»
20.10.2020

Програма технологічної підтримки неприбуткових організацій України (TechSoup Україна) пропонує долучитися до підтримки діяльності Фонду «Повернись живим» - одного із найбільших фондів допомоги українським військовим, які захищають нашу землю від російської агресії.  Упродовж жовтня-грудня 2020 року 10% вартості усіх замовлень через TechSoup Україна передаватиметься Фонду «Повернись живим».

Підвищуйте технологічну спроможність своєї організації та долучайтесь до підтримки фонду допомоги українським військовим.

Ще не зареєстровані на TechSoup Україна? Це швидко зробити тут.

Замовляйте програмне забезпечення від провідних виробників: MicrosoftBitdefenderZoom та ін. Повний перелік пільгового софту за посиланням.

Не знаєте, з чого почати, або потребуєте більше інформації? Напишіть нам на [email protected] або зателефонуйте за номером 044 300 24 10.

Контакти

Коментарі

Ігор Алексєєв   1075 днів тому   #  

А я користуюся уже 10 років виключно офіційно безкоштовним вільним софтом, економлю ще більше коштів і таким чином можу багато давати на благодійність :)

Хто хоче перейти на Лінукс, більше дізнатися, чому це вигідніше і правильніше, опанувати повністю безкоштовні та повноцінні аналоґи звичних проґрам - пишіть мені :)

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.