bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Заповни опитувальник – виграй безплатний ІТ-консалтинг або пауербанк

Ресурсний центр ГУРТ запрошує долучитися до дослідження потреб українських неурядових організацій (НУО) та публічних бібліотек в інформаційно-комунікаційних технологіях (ІКТ). Учасники опитування зможуть взяти участь у розіграші цінних подарунків*. Дедлайн продовжено до 16:00 29 вересня 2020 р.

Із 2016 року ГУРТ реалізовує Програму технологічної підтримки неприбуткових організацій України (TechSoup Україна), яка надає доступ до пільгового програмного забезпечення та хмарних сервісів, а також проводить освітні заходи для підвищення технологічної спроможності українських НУО та публічних бібліотек.

Зважаючи на це, ми прагнемо дізнатися більше про реальні потреби українських НУО та публічних бібліотек в інформаційно-комунікаційних технологіях, щоб запропонувати якісніші послуги в межах Програми технологічної підтримки.

Опитування займе до 20 хвилин вашого часу. Просимо зацікавлені неурядові організації та публічні бібліотеки до 16:00 29 вересня 2020 року заповнити онлайн-анкету за посиланням (будь ласка, не більше одного респондента від організації). Серед організацій-учасників, які залишать свої контактні дані в останній секції опитувальника, за допомогою генератора випадкових чисел ми розіграємо цінні подарунки.

Комунікаційна версія дослідження буде опублікована українською та англійською мовами й поширена через комунікаційні канали ГУРТа. Із результатами аналогічних досліджень, проведених у 2016 та 2018 роках, ви можете ознайомитися за вказаними лінками.

*Під цінними подарунками маються на увазі 10 зовнішніх акумуляторів (пауербанків), а також 4 гранти на ІТ консалтинг щодо впровадження хмарних сервісів. Перелік подарунків не є вичерпним.

Дослідження проводиться в межах проекту «Акселератор цифрової трансформації: посилення впливу ОГС завдяки впровадженню технологій», що реалізується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 11  - Нi  

Коментарі

Олена Агафонова    375 днів тому   #  

повер банк треба, хочу!

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.