bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Office 2019 у 13 разів дешевший для українських неприбуткових організацій через TechSoup Україна

Максимальне використання ресурсів і безпека – важливі критерії успішного менеджменту не лише бізнесу, а й організацій громадянського суспільства. Допомогти у вирішенні цих викликів покликана Програма технологічної підтримки неприбуткових організацій України (TechSoup Україна), яку з 2016 року реалізовує Ресурсний центр ГУРТ.

Перелік сервісів і продуктів, доступних для українських ОГС, постійно розширюється. Наприкінці 2018 року Microsoft випустив пакет офісних додатків Office 2019 для користувачів Windows і Mac, який увібрав в себе функції і можливості хмарного сервісу Office 365.

Office 2019– пакет для одноразового придбання. Це значить, що збір сплачується лише один раз, а продукт надається в безстрокове користування. Оновлення орієнтоване насамперед на користувачів, які ще не перейшли на хмарний сервіс Office 365.

До складу офісного пакету входять нові версії Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher. Для Office 2019 передбачено 7-річний термін підтримки.

Office 2019 доступний в рамках Програми технологічної підтримки неприбуткових організацій України (TechSoup Україна). Отримати ліцензію найновішого офісного програмного забезпечення можна за 858 грн (ринкова вартість – близько 11 000 грн).

Поміж інших, програмою вже скористалися:

  • Міжнародний фонд «Відродження»
  • Данська рада у справах біженців
  • Фонд Олени Пінчук
  • Карітас України
  • Українська Гельсінська спілка з прав людини
  • Благодійний фонд «Таблеточки»
  • Центр протидії корупції

«Політика щодо програмного забезпечення у нас дуже проста – ми використовуємо винятково ліцензійне програмне забезпечення або freeware (безкоштовне ПЗ, – ред.). Ми завжди обираємо легальних постачальників, щоб бути впевненими в технологічному продукті. З огляду на обмежений бюджет і наші політики нам зручно користуватися послугами TechSoup Україна. Ліцензійне ПЗ забезпечує стабільну роботу, на відміну від піратських продуктів, які можна охарактеризувати народною мудрістю: дешева риба – погана юшка. Використання неліцензійного софту часто тягне за собою значні іміджеві й фінансові збитки, втрату інформації, а у відповідності до законодавства, ще і кримінальну відповідальність. Саме тому в своїх проектах або з організаціями, які співпрацювали з нами як із засновниками, ми вимагаємо використання ліцензійного або принаймні безкоштовного програмного забезпечення», прокоментував інженер з комп'ютерних систем ІТ-відділу МФ «Відродження» Андрій Коноплянніков.

Замовити Office 2019 можна, зареєструвавшись на ukraine.techsoup.global.

Із додатковими запитаннями звертайся за телефоном (044) 296 1052 або емейлом techsoup@gurt.org.ua.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 4  - Нi  

Коментарі

Ігор Алексєєв   479 днів тому   #  

А я - на лінуксі сиджу і маю ще більше безпеки та економії :-)
Неспівставно більше.
Хто хоче дізнатися, як це - пишіть, у простих випадках можу навіть безкоштовно допомогти перейти, навчити.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.